Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Geras PC ?


Mixell

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4477 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

geras bet dar karta kartoju rinkis patc is detaliu pc bus geriau jai nezinai pasikviesk mane i skype surinksiu tau tinkama ;)

Jis prašė tik patarimo, ar geras ar ne, neklausė geresnis surinktas iš detalių ar ne...

Šitas kompiuteris geras, bet procesorius galėtų būti ir i7...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 4 savaičių...

Kompiuteris tikrai geras :} Paveš visus šiuolaikinius žaidimus.

Patarčiau kas nežino, ar pirma karta darysite. Geriau nedėliokite nes gali iškilti problemų įvairių, pvž:. netiks ramai ar dar kažkas, ar per silpnas maitinimo blokas. Na aš tai jau šita tikrai žinau, galėčiau laisvai sudėlioti. Reiks pirkti nauja kompiuteri, nes šitas senukas jau miršta :| gerai, kad dar nemirė.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

geras bet dar karta kartoju rinkis patc is detaliu pc bus geriau jai nezinai pasikviesk mane i skype surinksiu tau tinkama ;)

Jis prašė tik patarimo, ar geras ar ne, neklausė geresnis surinktas iš detalių ar ne...

Šitas kompiuteris geras, bet procesorius galėtų būti ir i7...

Nu tai tu irgi rasai, kad tik parasyt geras ar ne, o pats rasai...

P.S Taip-Geras

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

mano Pc lygiai toks pat. Tai kolkas visus gameus kokius žaidžiau tai ant max. grafikos paveža :)

zaidei bf3? O.o ant max. jei taip tj pabandyk zaist ji ant max ir dar su fraps filmok, pasakysi koks fps

Nežaidžiau. O su fraps filmuot tai kad ir flash žaidimą filmuoji lagina tada ;)

Pr ko cia flash :D Parsisiusk bf.. :D ir paziek ar nelagina su fraps filmavimu aciu

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4477 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...