*Lucky*BOY

The Secret World

Recommended Posts

tswposterteaser-sms-0409.jpg

Žaidimas bus sukurtas Funcom,su šiuolaikinių elementų, taip pat "stebuklu,mitu ir siaubo"detalemis.

Tornquist atskleidė daugiau informacijos apie nustatymus ir istoriją. Jis pabrėžė, kad žaidimas yra nustatytas į "modernus realaus pasaulio", bet taip pat apima gabalų senovės mitologija, tikros ir suklastotos istorijos. Zaidejas prisiiema super herojaus vaidmenį su kuruo jis dalyvauje "ateityje karas tarp gėrio ir blogio", kovojant su tamsiais monstrais, pavojingame pasaulyje. Tornquist nustatė žanro istoriją kaip tamsias fantazijas,jose pamineta vampyrai,demonai ir zombiai.Žaidėjai galės laisvai keliauti po ivaires vietoves visame pasaulyje,Londona,Niujorka arba Seula.

Kai pranešama apie plėtros The Secret World, Funcom projekto direktorius Jorgen Tharaldsen informuojama spaudoje, kad žaidimas naudoja tą patį varikliuka kaip Age of Conan.Pasak Funcom, žaidimas bus mišinys elementų MMO.

Siame zaidime nebus lygio kelimo nei veikejo klases.Bus tik igudziu pagrindai,taip kurejai siekia isvengti lygio slifavimo.Del to naujiems zaidejams bus lengviau isijungti i zaidima.Zaidime bus galima kovoti kartu susikurus grupe ir daryti grupiu kovas.

[youtubecom]

[/youtubecom]

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

Required:

-OS: Windows Vista/XP -Processor: 3GHz Pentium IV -RAM: 1GB RAM -Video Card: Shader Model 2.0 and 128MB RAM: NVIDIA GeForce 5800 or ATI 9800

Recommended:

-Processor: Intel Core 2 Duo 2.4 GHz (E6600) or better -Vdeo Card: NVIDIA GeForce 7950GX2 or better -RAM: 2GB or more

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

  • eneba
  • eneba
  • eneba  • SuperGames programele
  • SuperGames programele