Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Del PC kuris nieko neisveza bet isvest jis gali


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4513 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Taigi temos pavadinime kaip supratot mano PC nieko neišveža o šiaip CS išneša bet paprasto SAMP ne štai čia mano PC galingumas zm4qH.png vieną dieną lošiau samp su draugu. Kitą dieną isijungiu pc ir bandau ait samp viskas pasileidžia bet gal pavaikštau 10sek. ir pc uzstringa negaliu spaust net alt+ctrl+delete nes visas pc užstrigęs. Bandžiau atsinaujint draiverius atsinaujinau ir td išvis nepaleidžia servų ką daryti? Pagelbekite. Už pagalba +r3p ir 25flt

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

man PC nekaista ausintuvas gerai viskas veikia ir jeigu keistu tai gi per 10 s neuzkaista. Nu einu bandyt valyt pc dulkes :DDDD jei suveiks td +rep trolui

-- 17 Gru 2011, 13:46 --

Žodžiu nepadėjo toliau išvaliau dulkes buvo normaliai, bet įsijungiu Samp ir vistiek užstringa HELPPPPP :help: :help: :help: :help:

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4513 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...