Rezidentas

Peggle World of Warcraft Edition „įsiūtas“ WoW‘e

Recommended Posts

World of Warcraft žaidime sunku išvengti ilgų neveiklumo periodų. Dažniausiai jie užklumpa tada, kai laukiate eilėje į turnyrą arenoje arba prastovos metu požemių reiduose. Kad nors truputį praskaidrintų šiuos monotonijos periodus, įvairūs trečiosios šalies modų kūrėjai jau seniai siūlo mažus galvosūkių žaidimus pagrindinio žaidimo viduje. Žaidimų kūrėjai/leidėjai PopCap irgi sukasi šiame rate. Jų platininis mini žaidimas Bejewelled į World of Warcraft buvo „įsiūtas“ pernai rugsėjį, o Peggle – praėjusį balandį.

Šiandien PopCap paskelbė apie dar vieną projektą, prisijungsiantį prie World of Warcraft mini žaidimų šeimynos. Visi norintys nuo šiol gali nemokamai parsisiųsti visiškai naują Peggle World of Warcraft Edition. Tai buvęs tradicinis Peggle, tik šįkart perkurtas kartu su Blizzard Entertainment kūrėjais. Peggle World of Warcraft Edition rasite 10 naujų, WoW stiliaus lygių, kurių fono apipavidalinimas sukurtas Blizzard dailininkų. Žaidėjai galės žaisti už pagrindinius Peggle herojus Bjorn the Unicorn arba Splork. Pastarieji turės susiremti su daugeliu priešiškų Azeroto pasaulio gyventojų. Dauguma žaidimuko scenų turi WoW temos pavadinimus, pavyzdžiui, "Pwnxia," "Phat Lewtz," ar "The Traitor King".

Pasak PopCap, tradicinis Peggle buvo parsisiųstas daugiau nei 50 milijonų kartų. Įdomu, kaip seksis naujajam Peggle World of Warcraft Edition.

pcgames.lt

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

  • eneba
  • eneba
  • eneba  • SuperGames programele
  • SuperGames programele