DominiC

"Gmail" pagaliau įžengė į galutinę versiją

Recommended Posts

gmail-logo.jpg

Jau keletą metų daugelis internautų pripažino, kad Gmail internetinio pašto sistema, tai vienas iš geriausiai pavykusių darbų Google sąraše (aišku neskaitant pačios paieškos sistemos). Gmail startavo dar 2004 metų Balandžio mėnesį, beta versijos apvalkalu, ir buvo prieinama tik su pakvietimais. Visatai pasikeitė po trijų metų, 2007 Vasarį, kai Gmail tapo prieinama absoliučiai visiems. Šiandien priskaičiuojama jau virš 100 milijonų prisiregistravusiųjų vartotojų. O tai visai nemažai.

Bet didžiausia naujiena yra ta, kad to „Beta“ žodelis išnyko po Gmail žodeliu. Nors „Matthew Glotzbach“ – Google produktų skyriaus direktorius, žada ir toliau vis papildyti bei gerinti sistemą. Tokiu atveju galime tikėtis ir daugiau šaunių patobulinimų.

GamesNation.lt <

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

man atrodo kad nieko nes mire Google Kurejas Tai nemanau kad dabar kur

Mirė ne įkurėjas, o patarėjas. :D Prjuokinai.

Penktadienį, savo namuose Kalifornijos valstijoje, Atherton mieste, mirė Rajeev Motwani. Tai Stanfordo kompiuterių mokslo profesorius ir naujų įmonių, susijusių su technologijomis, investuotojas, patarinėjęs daugybei Silikono slėnio verslininkų, tarp jų ir „Google“ įkūrėjams.

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

  • eneba
  • eneba
  • eneba  • SuperGames programele
  • SuperGames programele