DominiC

Ubisoft perima Heroes Over Europe

Recommended Posts

1246636552.jpg

Kai šiemet paaiškėjo, kad Red Mile Entertainment leidėjai nebesirūpins Heroes Over Europe leidimu, susirūpinta, ar Transmission Games studijos kuriamas II Pasaulinio karo lėktuvų mūšių simuliatorius apskritai išvys dienos šviesą. Tačiau šiandien jau galima atsakyti į šį klausimą – taip. Šiandien kompanija Ubisoft savo parašu patvirtino priimanti leidybinius Heroes Over Europe reikalus savo globon.

Heroes Over Europe yra Heroes of the Pacific tęsinys. Kaip jau matosi iš pavadinimo, šįkart padangių kovos iš Ramiojo vandenyno persikels virš Europos. Žaidėjai galės sudalyvauti garsiuose mūšiuose virš Londono ir Berlyno. Heroes Over Europe veiks naujas varikliukas, varantis žaidimų konsolėms skirtas žaidimo versijas. Tad grafika tikrai turėtų neapvilti.

Žaidime taip pat rasite internetinį, daugeliui žaidėjų skirtą režimą, kuriame vienu metu galės susiremti net 16 pilotų. Kūrėjai teigia, kad smagiausia šiuo režimu žaisti tada, kai visi žaidėjai įsijungia unikalių lėktuvų kabinų vaizdą.

Ubisoft jau trečiasis leidėjas, ketinantis leisti Heroes Over Europe. Iš pradžių Red Mile Entertainment planavo žaidimą išleisti 2008 metų rudenį. Kai jau atėjo numatytasis terminas, o žaidimas nesirodė, į pagalbą atėjo Atari ir atidėjo išleidimo datą 2009-iesiems. Ubisoft leidėjai Heroes Over Europe žada išleisti jau šį rugsėjį.

PcGames <

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

  • eneba
  • eneba
  • eneba  • SuperGames programele
  • SuperGames programele