Peršokti į turinį

Debesų/Dūmų ir tokio lyg lazerio efekto tutorialas


GintuX

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4448 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Taigi štai mano pirmasis video tutorialas, tikiuos jis jum pravers, per šį tutorial'ą pamatysite kaip padaryti tokių lyg spalvotų debesų ar tai dųmų ir tokio lyg lazerio efektus :)

Padariau video nes man rods būtu kitaip buve per ilgai gavesi :)

[youtubecom]http://www.youtube.com/watch?v=16T_WdSaDtI&feature=youtu.be[/youtubecom]

Nepamirškit parodyti savo OC !!!! :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tokią pamoką , jau yra įdėjas WhyOrWho , ir iš jo pamokos pasisavinai tokius pat žoždius , kaip "kleckas" juogdarys..

Va įdėjau tą pamoką : http://videogaga.one.lt/video?id=ofdwfsdfglgogtsdw

Nebesvaik, aš visu pirma net nesilankau videogagoi...Ir beja, visos šiame web'e pamokos yra iš youtube nes belenkiek tų pamoku youtubei yra tai taip išeina jog visos pamokos šiame webe yra nuripintos....

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Taip, senas dalykas tie "lazeriai" kaip tu sakai :) Šiaip, kad gražiau būtų juos reikia daryti plonesnius, brushas kokio 3px dydžio. Bet šiaip gera pamoka. O kad sako kad ripinta, tai kur cia taip nesakysi, juk da*uja tokiu pamoku..

Dėkui jog supranti, beje, aš pats žinau jog reikia plonesni pasidaryt lazeri, bet netyčia nepagalvojau video darydamas :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Bet ir kas iš tokių pamokų , nemanau ar jos daug išmoko.. Tokią pamoką į imagination.lt įmesk tai išsipyzdavos dar gerai iš tavęs.

Taip nHk, tu teisus. TAi žinoma pamoka, ir ta pamoka ABSOLIUČIAI naujokams, norintiems sužinoti kaip dirbti su tuo Pen Tool..Aš kai ją prieš metus pamačiau, tai su tokia pamoka ir išmokau naudotis Pen Tool.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pamoka visai gera.

OC:

original_img.png

Už pamoką +rep.

Man rods turėtum biški plonesne ta linija(lazeri) padaryt. Bet šiaip tai gražu :)

Ačiū labai. }

Štai mano OC: :D

image.php?id=6459_4ECD4617&jpg

Tau irgi neblogai gavos, gražiai visa :)

O beje, nHk ir sDesign, aš ir kūriau šita pamoka visai žaliem, kad pramoktu elgtis su pen tool ir pan. :)

Tai tvarkoj, niekam neturėtu kilti bereikšmės diskusijos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 3 mėnesių...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4448 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...