Board

„Resident Evil 4“ pasirodys 2010 metų gale?

Recommended Posts

17555.jpg?t=1246525299

Shocktillyoudrop.com tinklapis prakalbo apie Resident Evil 4 filmo dalį. Anot jų Sony studija užsiimanti filmo gamyba, ketvirtąją filmo dalį kinoteatruose numačiusi pristatyti 2010 metų rugsėjo 17 diena. Nors oficialaus filmo pristatymo kolkas nėra, tačiau pranešama, kad pilnas filmo pavadinimas bus Resident Evil: Afterlife.

Patikėti tuo, kad filmas tikrai pasirodys kitais metais, galima ir dėl to, jog dar praėjusiais metais Paul W. S. Andersonas pats pripažino, jog pradėjo rašyti scenarijų naujam Resident Evil filmui. Tačiau, kolkas nėra pranešama ar praėjusios dalies režisierius Russell Mulcahy ir vėl režisuos ketvirtąją filmo dalį. O gal naujoji filmo dalis bus patikėta naujam režisieriui, juk visos trys Resident Evil dalys buvo režisuojamos skirtingų režisierių. Taip pat, neatskleidžiama ar pagrindinės filmo herojės vaidmuo atiteks Millai Jovovich, tačiau, ar galima įsivaizduoti kitą vaidmens atlikėją? Tikriausiai ne.

Games.lt(

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

As mates visas resident filmu dalis bet zaidmu nezaides :D:D

Pabandyk "Resident Evil 4 - Biohazard",esu isitikines kad tau patiks! ;) O ankstesnes dalys jau klasika,juos patartina zaist tik zaidimu klasikos megejams. :)

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

  • eneba
  • eneba
  • eneba  • SuperGames programele
  • SuperGames programele