Peršokti į turinį

Ką galiu kurti?


gytis123

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4554 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Labas vakaras,

Norėčiau įdėjų apie ką kurti svetainę, tik nenoriu pvz: Eilinės, filmų, gta, support'o ir t.t. Ir ar jame lanktymueisi, ir iš kurios bent galima būtų truputį užsidirbti. Taigi lauksiu jūsų įdėju.

Kuri įdėja man patiks, tas gaus 100 - 200FLT ir x2 +R3P. Man gali patikti, bet kas. Prašau nerašyti ne į temą. (OFF-TOPIC)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Asoneteris, visai patinka ši įdėja, bet supranti, tos skelbimų sistemos neturiu, ir yra skelbiu.lt, daug populiaresnis. Tad nemanau ar verta, kopinti ir t.t.

Na laukiu unikalios įdėjos, su kuria galėčiau pradėti kurti. Aš tai manau apie kokią kompaniją, na vat taip, bet nežinau ar 13-mečiui galima turėti kompaniją. :D Kaip jūs manote?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nu tai aš nekalbu apie ivestavimą, investuosiu kiek reiks blemba. Gerai Edwii, pvz investuosiu į žaidimu supportą tuos pinigus, pvz 200-300lt. Ir kas tada? Iš ko uždirbčiau aš?

Ir aš tikrai nekursiu paslaugų svetainės, nebent svetainių kūrimo.. Na ir vistiek, investuosiu į šitą dalyką svetainių kūrimo svetainę, bet kam investuoti tuos 200lt?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Mazai is tu web galima uzdirbt , nebent populiarus puslapis ir tai tik is reklamu uzdirbi.

Siulyciau kurt serveri MMORPG.

Kodel MMORPG , todel , kad galetum pardavinet daiktus zaidime uz tikrus litus ;D

Tikrai normaliai uzdirbtum jei sukurtum gera serveri.

Pvz.: Silkroad , wow , l2 , tales of pirates ;]

Arba kanors su pratybu atsakymais ir t.t.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4554 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...