DominiC

Hitman‘as vėl lips į didįjį ekraną

Recommended Posts

1246119486.jpg

Nepaisant to, kad buvo nušvilptas kritikų, 2007 metų didžiajam ekranui adaptuotas veiksmo žaidimas Hitman, susšlavė 100 milijonų JAV dolerių pelno. Toks atlygis priverstų toliau dirbti beveik kiekvieną samdomą žudiką. Agentas 47 ne išimtis.

Filmų naujienų saito IESB žiniomis, kino kompanija 20th Century Fox pasamdė Kyle Ward, kad parašytų scenarijų Hitman filmo tęsiniui. Kyle Ward reziumė siauras. Žymesni jo darbai - Fiasco Heights (irgi apie žudiką) ir Kane & Lynch scenarijus (2007 metų Eidos šaudyklės kino adaptacija apie du samdomus karius). Trys prodiuseriai, Adrian Askarieh, Daniel Alter ir Chuck Gordon, iš originalaus Hitman filmo dirbs ir kuriant tęsinį.

IESB kol kas neatskleidžia, ar aktorius Timothy Olyphant („Deadwood“, „Live Free or Die Hard“) grįš į Agento 47 vaidmenį, ar filmą vėl režisuos Xavier Gens. Tačiau pranešime užsiminta apie Hitman žaidimų serijos ateitį. „Mums buvo pranešta, kas iki 2010 metų pabaigos sulauksime Hitman 5, kuris nuves Agentą 47 visai kita kryptimi.“ sakė IESB pranešimas, tačiau iš kur paimta ši informacija, neatskleidžiama.

Paskutinis Hitman serijos žaidimas, Hitman: Blood Money, buvo išleistas 2006-aisiais. Dar 2007 metais Eidos užsiminė apie naują žaidimo dalį, tačiau kol kas apie jį tylima. Neaišku, ar tai tas pats pažadėtas Hitman 5 ar koks nors kitas Hitman serijos kūdikis.

PcGames.lt <

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

  • eneba
  • eneba
  • eneba  • SuperGames programele
  • SuperGames programele