DominiC

Battlefield Heroes pilnu pajėgumu

Recommended Posts

1246025799.jpg

Trečiojo asmens šaudyklė Battlefield Heroes pagaliau prieinama visiems. Šiandien EA žaidimų kūrėjai/leidėjai patvirtino, kad ši populiari stilizuota šaudyklė oficialiai startavo. Iki šiol ją galėjo išbandyti tik išrinktieji, gavę beta testuotojo priėjimą. Nuo šiol žaidimą gali nemokamai parsisiųsti ir žaisti visi norintys.

Kadangi žaisti Battlefield Heroes nieko nekainuoja, žaidimo kūrėjai pelną gaus iš virtualios prekybos žaidime. Tai reiškia, kad norėdami žaidime įsigyti geresnį ginklą ar kitų patobulinimų, daugeliu atvejų turėsite mokėti tikrais pinigais.

Battlefield Heroes labai stipri veikėjų kūrimo sistema. Kiekvienas žaidėjas galės susikurti veikėją, pagal savo norus, nesvarbu kurioje pusėje, Royals ar Nationals, jis kautųsi. Tai labai prisideda prie estetinės žaidimo pusės. Kaip ir pridera Battlefield žaidimų serijos šaknims, Battlefield Heroes gausu skirtingų ginklų ir transporto priemonių.

Battlefield Heroes – tai tik vienas iš keleto žaidimų šiuo metu kuriamų EA DICE studijoje. Vasarį EA paskelbė kuriantys Battlefield: Bad Company 2, kuris turėtų pasirodyti 2010 metų pradžioje, o birželio pradžioje EA vadovai prasitarė apie Battlefield 3 kūrimo procesą. Battlefield 3 taip pat nesulauksim iki kitų metų.

Daugiau informacijos apie Battlefield Heroes rasite čia

PcGames.lt <

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

  • eneba
  • eneba
  • eneba  • SuperGames programele
  • SuperGames programele