DominiC

3 milijonai Free Realms žaidėjų per kelias savaites.

Recommended Posts

Štai dar vienas įrodymas, kad niekas daugiau neprivilioja tiek žmonių, kaip žodis “nemokamai“. Ever Quest ir Star Wars Galaxies žaidimų kūrėjai Sony Online Entertainment šiandien pranešė, kad nemokamas fantastinis internetinis vaidmenų žaidimas, Free Realms, jau turi tris milijonus registruotų žaidėjų, nors nuo žaidimo starto prabėgo vos kelios savaitės.

Už šiuos įspūdingus skaičius Sony Online Entertainment dėkoja imliai jaunųjų žaidėjų bendruomenei, kuri tiesiog pamilo 3M Pet Party Pack papildymą, nes jis suteikė žaidėjams galimybę palepinti savo virtualius šuniukus ir kačiukus įvairiais rūbeliais ir kitais aksesuarais. Paprastai juos reikia pirkti virtualioje žaidimo parduotuvėje, tačiau galima gauti ir kaip atlygį, vykdant įvairias misijas.

Skirtingai nei daugumoje internetinių, daugeliui žaidėjų skirtų vaidmenų žaidimų (MMORPG), kovos Free Realms pasaulyje yra neprivalomos. Galima tiesiog tyrinėti pasaulį ir pramogaut su draugais nesiveliant į jokias kovas. Žaidimas taip pat siūlo plačias socialinių potyrių galimybes, įskaitant interaktyvų pokalbių kambarį, kur žaidėjai gali dalintis nuotraukomis ir video įrašais. Vietoj profesijų, Free Realms pasaulyje žaidėjai renkasi darbą. Tarp 14 skirtingų darbų, kaip nindzė, paštininkas, virėjas, lošėjas kortomis ar būrėjas, sau patinkantį turėtų rasti kiekvienas.

PcGames.lt <

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

  • eneba
  • eneba
  • eneba  • SuperGames programele
  • SuperGames programele