Peršokti į turinį
Pirkimo/Pardavimo/Mainymo temose nepamirškite nurodyti savo susiekimo kontaktų (Discord,Skype,Telegram).

Perku Unikalu GM kaina iki 200 LT


max112

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4545 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Ar man vienam taip atrodo, ar GRP Ūnikalus kuriamas nuo tusčio lapo, yra sunkiau ji kurti negu, RPG, nes GRP Reikia visur skaidyti, o RPG ne, man rodos tu gero, ūnikalaus už 200LT GRP " SKRIPTO " negausi, gal ir gausi, bet mažai pasiulymu bus.

Galiu už 140LT sukurti, modifikacija nuo GRP4, su tavo įpatumais. Galime dar derėtis

Skype:

Ernestas842

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ar man vienam taip atrodo, ar GRP Ūnikalus kuriamas nuo tusčio lapo, yra sunkiau ji kurti negu, RPG, nes GRP Reikia visur skaidyti, o RPG ne, man rodos tu gero, ūnikalaus už 200LT GRP " SKRIPTO " negausi, gal ir gausi, bet mažai pasiulymu bus.

Galiu už 140LT sukurti, modifikacija nuo GRP4, su tavo įpatumais. Galime dar derėtis

Skype:

Ernestas842

140LT ? Klausyk ne tau tokie pinigai :D, nei tu kūrt nemoki nei tu ką, bando apgaut naujoka kuris nieko nezino.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ar man vienam taip atrodo, ar GRP Ūnikalus kuriamas nuo tusčio lapo, yra sunkiau ji kurti negu, RPG, nes GRP Reikia visur skaidyti, o RPG ne, man rodos tu gero, ūnikalaus už 200LT GRP " SKRIPTO " negausi, gal ir gausi, bet mažai pasiulymu bus.

Galiu už 140LT sukurti, modifikacija nuo GRP4, su tavo įpatumais. Galime dar derėtis

Skype:

Ernestas842

140LT ? Klausyk ne tau tokie pinigai :D, nei tu kūrt nemoki nei tu ką, bando apgaut naujoka kuris nieko nezino.

Tu vailokas, aš nieko nežinau? :) Na pažėsim ,aš ne toks, kuris į projekta ateina ir palieka ji likimo valiai čia apie tave next-life.lt , savo ne viena taip tu padariai.

Gal ir 140LT per daug, aš šiaip nekuriu gamemode pagal užsakymus.

O tu grybas, atėjo ir bandai vierchint? Ar aš apgauti bandau?:D D Nebjuokink, tai tiesiog, aš tai taip bučiau padaręs, padarau gm, įjungiu ji apžėti, atsiuntčiu be .pwn failu + anti deamx'u, ir gali žėti, tu esi kažkoks grybas kuris tik vaidina laido riteriu, kai nelietuvoj gyvena, tai kad padusk , tu manęs nei pažysti nei ką, oj tu kad daug ką moki?:D Ar tu įsitikinęs kad jis nieko nežino?? :D Bet tu ir grybas :D Sako 140LT ne man tokie pingai? Tai tau ne tokie, nesi man rodos tiek tu laikęs per savo visa nubodu ir supistą gyvenima, tai kad užsidusink? Tai kad nebezisk, ir PADŪSK GAIDY.

Šiaip aš čia taip rašau ne dėl to vieno posto, tu tiek postu mano cituoji, kad net žiauru, bandai man kažka padaryt bet neišeina?:D Dabar įspėjima gal pisį, o daugiau į pm'a rašysi?:D Žiaurus. Kaip pažinsti žmonęs, tada sakyk nu tai kad pisk :)

P.S Na galėsi pasižėti ar aš nieko nemoku, pranešiu asmeniškai turbut, jei neužmiršiu.

-- 07 Lap 2011, 20:08 --

Ar man vienam taip atrodo, ar GRP Ūnikalus kuriamas nuo tusčio lapo, yra sunkiau ji kurti negu, RPG, nes GRP Reikia visur skaidyti, o RPG ne, man rodos tu gero, ūnikalaus už 200LT GRP " SKRIPTO " negausi, gal ir gausi, bet mažai pasiulymu bus.

Galiu už 140LT sukurti, modifikacija nuo GRP4, su tavo įpatumais. Galime dar derėtis

Skype:

Ernestas842

140LT ? Klausyk ne tau tokie pinigai :D, nei tu kūrt nemoki nei tu ką, bando apgaut naujoka kuris nieko nezino.

Aj dar vienas dalykas dėl šito, tu kainas pasidomėk :D.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Matosi vaikelis esi, iškart stūmt pradedi, ir kalba eina apie tave o ne mane tad manęs nekišk skripteriuk tu. Be gta online net darbo nesukūrtum

:DD Žėk meistras skripterio pradeda rašyti, tiesiog tai ko nekėliai kaip skambinom? Užsiėmes pasakyk buvai? Storas sėdi prie ekrano, valgo ir nieko nedaro. Tai kad padusk, ir galėsi pažėt :D Ar nesukuriu nieko. FAIL :D

Gerai iki snargliuk.

-- 07 Lap 2011, 21:16 --

Visose temose, tu man kažka banda isakyt :D Bet neišeina tai kad aik toli toli.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

200 LT kuriant nuo 0 gamemoda net yra permažai... nes iš draugo car sistema norejo pirkti už 150LT :D

Kiekvienas skirtingai ima, dabar uzsisakiau GM pas Arman jis man sukurs jis per 3 sav. su unikaliom sistemom kaip bizniu, darbu, mini darbu, turgaus....

Ir keik paims? 50LT? galvoji jis dėl tokios sumos vargs 3sav? jis tiesiog paeditins biški palauks ir pasakys vo sukuriau :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kaži ar iš sarg.lt paiimtum bent jau 1 gera skripta...200LT Tas pats kaip unikalus RPG Skriptas arba GRP jei nori gero unikalio gm GRP arba kitokio turi turėt apie 500LT Teisingai ROL1S Sako: Gera car sistema 150LT :) O už 500LT Gal ir paiimtum ūnikalų gamemod'a. :).Taigi spresk pats.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4545 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...