Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

STEAM programos irasymas acc kurimas aktyvavimas.


zhewris

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4812 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Turbut visi pastebejot vis didejanti steameriu rata. Ir atsiminiau, kad kaip tik nusipirkau cd-key man buvo keblumu taigi sugalvojau sukurti tuta Kaip irasyti STEAM su cd-key

Pirmiausiai parsisiunciam steam:

STEAM install

Viska suinstaliukite ir palaukite kol updatins.

1.Kaip viskas biagsis turetumet pamatyti toke lentele:

loginbyzhewris.jpg

2.Spauskite Create a new account...

ir tada pamatysite toke lentele:

creatnewaccountbyzhewri.jpg

3.Tada spauskite: Next ir susipazinkite su taisyklem, sekanciam lange I Agree ir pamatysite kaska tokio:

accnamebyzhewris.jpg

Cia pasirinkite savo norima vartotojo varda(id) ir slaptazodi. Kita karta jungentis jus turesit ivesti situs duomenis.

4.Toliau:

emailbyzhewris.jpg

Cia irasykite jusu email(BUTINAI RASYKIT VEIKENTI NES JEIGU PAMIRSITE SLAPTAZODI JUMS JO PRIREIKS)

5.Tada pamatysit sitai:

secretqustionbyzhewris.jpg

cia pasirinkite Secret question(slapta klausima) ir irasykite atsakyma(sugalvikit patys) - SITO IRGI REIKES JEI PAMIRSIT SLAPTAZODI

6.Spaudziat Next, ACC kuriasi siek tiek palaukite ir spauskit Next, pamatysit:

finishbyzhewris.jpg

Spauskit Finish, taciau dar ne viskas baigta.

7.Jeigu jau turite nusipirke cd-key spaudziat Games > Activate a product on Steam.. kaip parodyta paveiksleli:

activatecdkeybyzhewris.jpg

8.Tada spaudziat next ir susipazinat su taisyklem > I agree

productcodebyzhewris.jpg

9. Cia ivedate savo gauta cd-key pvz: 5D4E3-E2R5F-G8G2D-5D4E3-9ED53, spaudziat Next

cdkeyivestasbyzhewris.jpg

(CD-KEY galima panaudoti tik ant 1acc 2 karta jo neis panaudoti.) kaip aktyvuosit ACC pradekit siustis atrakintus zaidimus ir zaiskit GL&HF :)

------------------------------

PAMOKA DARYTA MANO PATIES! Tiesiog negadinkit nervu ir nepostinkit, kad ripinta ar dar kaskas viskas daryta su mano pc ir rasyta mano rankom.Kam padejau +REP nes darbas buvo tikrai ilgas ir varginantis :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 1 metų...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4812 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...