Board

Duke Nukem Forever sugrįžimas ir nežinia...

Recommended Posts

DNF_face.jpg

Apogee Software kompanijai priklausanti „3D Realms“ studija vis dar kuria savo „Duke Nukem Forever“ hitą. Nedidelė kūrėjų komanda pripažįsta, jog jie dirbo ties DNF jau tikrai ilgai ir atlikę tiek darbo – nežada sustoti. Ir kitaip negalėtų būti, kai jau išleisti 20mln. dolerių, žaidimo kūrimui.

O tuo malonios žinios nesibaigia, kadangi paaiškėjo, kad „Forever“ dalies leidėja „Take-Two Interactive (dar kitaip 2K Games)“ paslapčia nuo 2007 metų gamino dar vieną „Duke Nukem“ serijos dalį, pavadinimu „Duke Begins“, kuri buvo planuojama pasirodyti 2010 metų viduryje. Tačiau žaidimo kūrimas buvo sustabdytas 2009 metų Balandžio mėnesio lakotarpyje. Prieš pašlyjant „Duke Nukem Forever“ leidybos reikalams.

3D Realms teigimu, „2K Games“ taip pasielgė norėdama apriboti jų finansinių pajamų gavimą, nuo parduotų „Duke Begins“ žaidimo kopijų. Nes kaip žinia „Duke Nukem“ serijos teisės priklauso tai pačiai „3D Realms“ studijai. Kuri leidusi kurti naują serijos dalį avansu gavo 2,5mln. dolerių iš 2K, dar 2007 metų Spalį. Jie taip pat mano, jog taip ketinama iš jų perimti „Duke Nukem“ gamybos teisias, kaip kompensaciją.

O viskas prasidėjo prieš keletą mėnesių, kai „Take-Two“ padavė į teismą „3D Realms“ dėl niekaip nebaigiančio „Duke Nukem Forever“ kūrimo proceso, kuris jau tęsiasi daugiau nei 10 metų. Juodi debesys kaupiasi ties kūrėjų galvomis, nors jie ir nepasiduoda ir stumiasi pirmyn. Tikėkimės geriausio jiems, kad tik DNF išvystų dienos šviesą!

GamesNation.lt(

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

  • eneba
  • eneba
  • eneba  • SuperGames programele
  • SuperGames programele