Board

Pagal Antichrist filmą kuriamas žaidimas

Recommended Posts

edenvontrier-thumb-620x438-22303(1).jpg

Kas dar nežinot Antichrist tai žiaurus siaubo filmas, kuriame vaidina Willem Defoe ir Charlotte Gainsbourg. Filmas susilaukė labai prieštaringo įvertinimo, dar Kanų ceremonijoje per ankstyvą peržiūrą, dėl žiaurių scenų nualpo net keturi žiūrovai, o filmas gavo specialų anti-apdovanojimą. Koks filmo žiaurumas? Galima paminėti, kad filmas prasideda vaiko mirties rodymu, o taip pat filme laukia scena su savų lytinių organų žalojimu.

Kas įdomiausia, kad pagal šį filmą jau yra kuriamas ir žaidimas. Žaidimas ironiškai pavadintas Eden ir tai bus pirmo asmens nuotykių/trileris. Eden žaidimą bus galima įsigyti tik internetu ir jis turėtų pasirodyti tik Xbox Live ir Steam tinkle. MTV savo interviu metu, žaidimo direktoriaus Morten Iverson užklausė koks bus žaidimas? Morten atsakymas buvo toks: "Filmas eina prieš visas įprastas žaidimų kūrimo normas - negyvi vaikai, nuogumas, žiaurios smurto scenos... Tai bus tikrai labai kontraversiškas žaidimas ir tokio žaidimo su jokiu kitu palygintu bus neįmanoma."

Įdomu kokios nepasitenkinimo bangos gali sulaukti Eden ir be abejo jo lauks Adults Only ESRB reitingas. Štai ir Antichrist filmo traileris:

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

  • eneba
  • eneba
  • eneba  • SuperGames programele
  • SuperGames programele