Board

EA rokiruotės

Recommended Posts

17421.jpg?t=1245399686

Vakar buvo pranešta, kad antras pagal svarbą EA vadovas išeina iš darbo. John Pleasants nutarė išmėginti savo jėgas sparčiai populiarėjančioje socialinių žaidimų rinkoje ir prisijungė prie Playdom komandos. Tai keistas, bet pastaruoju metu dažnai pasitaikantis sprendimas, kai aukšto lygio vadovas iš didelės kompanijos pereina į mažą. Palyginimui, EA turi per 9000 darbuotojų, tuo tarpu naujame darbe Džonas turės vos 65 kolegas. Akivaizdu, kad Džonas mato šviesią Playdom ir socialinių žaidimų ateitį, kitaip šio žingsnio ir nepaaiškinsi. Iki šiol Playdom dirbo gan pelningai, užsiima žaidimų socialiniams tinklams (Facebook, MySpace) kūrimu. Šiuo metu kompanijos portfolio sudaro penki žaidimai.

Pranešimas apie John Pleasants pasitraukimą pasirodė beveik tuo pat metu, kai buvo paskelbta apie kito Džono sugrįžimą. John Schappert po kelių metų pertraukos grįžta į EA ir perims John Pleasants darbus. Šapertas gan patyręs žaidimų industrijos žmogus, kurio kelias į antro pagal svarbą EA vadovo postą buvo gan vingiuotas ir ilgas.

Savo karjerą Šapertas pradėjo 1991-aisiais, kaip žaidimų programuotojas ir Tiburon studijos įkūrėjas (studija įkurta 1994). Šioje studijoje jis ir jo komanda kūrė Madden NFL serijos žaidimus EA. Netrukus EA įsigijo jo studiją ir taip Džonas tapo EA darbuotoju. 2007-aisiais John Schappert išėjo iš EA ir prisijungė prie Microsoft komandos dirbančios su Live servisu. Jo tiesioginis vadovas buvo Pyteris Mūras, kuris jau po metų išėjo iš Microsoft ir ėmėsi vadovauti EA Sports padaliniui. Įdomu tai, kad Pyteri tame darbe pakeitė Donas Matrikas, anksčiau vadovavęs EA žaidimų studijoms.

Microsoft pranešė, kad į Džono Šaperto pareigas naujų žmonių nesamdys, jo pareigas perims du jo buvę pavaduotojai Marc Whitten ir Phil Spencer.

Stebint visą tai iš šalies, nori nenori pagalvoji apie futbolą. Microsoft ir EA keičiasi darbuotojais taip, lyg juos mainytų.

Games.lt(

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

  • eneba
  • eneba
  • eneba  • SuperGames programele
  • SuperGames programele