Board

Lenktynių karai: NFS Shift kontraatakuoja

Recommended Posts

17349.jpg?t=1244791403

Nors tiesą sakant, niekas NFS Shift kol kas ir nepuolė. Praeitą savaitę Forza frančizės plėtojimu užsiimantis Dan’as Greenwalt’as šiek tiek užvažiavo ant Gran Turismo serijos ir jos kūrėjo Kazunori Yamauchi. Tuo tarpu Activision, lyg ir nenorėdami nieko užgauti tiesiog pareiškė, kad niekas, niekas pasaulyje neprilygs jų kuriamam Blur. Dabar atėjo EA eilė.

Kalbėdamas su VideoGamer.com, EA Games Europos padalinio vice prezidentas Patrikas Soderlundas teigė, kad „Need for Speed: Shift yra akivaizdžiai geresnis nei Forza 3“. Nežinantiems, NFS: Shift tai vienas iš kelių būsimų NFS serijos žaidimų, kurį EA ketina išmesti plaukiojimui po simuliatorių vandenis. Už žaidimo kūrimą atsakinga britų studija „Slightly Mad“.

Tačiau tai dar ne viskas. Panašu, kad savo kompanijoje Patrikas užima vyr. negeriečio pareigas, tad syki įšsižiojęs, jis jau nebegali sustot. Paklaustas apie E3 demonstruotus lenktynių žaidimus jis pakomentavo: „Aš jums, va ką pasakysiu. Mano galva Split/Second atrodo nuostabiai. Tikrai gerai leisiu laiką jį žaisdamas. Blur, mane asmeniškai labai nuvylė. Nuoširdžiai sakau, aš nesuprantu kas dedasi su tuo žaidimu. Tai oficialus pareiškimas“. O toliau dar apie Forza „Forza, aš visiškai įsitikinęs, ir sakau tai nuoširdžiai, mes turim geresnį žaidimą nei jie. Kalbant su spauda, stebint nominacijas, tai akivaizdu. Aš džiaugiuosi, kad jie tokie užtikrinti savo sėkme, bet mes esam užtikrinti savo sėkme ne mažiau nei jie“.

Tiesą sakant, jei gyventume riterių laikais, šiuos pareiškimus pavadinčiau šarvuotos pirštinės smūgiais. Tiesiai į žandą. Akivaizdu, kad Patriko kalboje daugiau iššūkio oponentams, nei racijos. Ar tai gerai, ar blogai... Kiekvienas galime turėti savo nuomonę, bet taip prasideda žodžių karai. Tai, kad juos pradeda EA... Jėgos arba kvailumo požymis. Kai visa tai persikels į komentarus forumuose, EA turėtų suvokti, kad juos palaikanti stovykla bus kuklesnė.

2009—ųjų gale, mūsų dėmesiui bus pateikta ypač daug lenktynių žaidimų, kažką savo dirbtuvėse turi veik visi pajėgesni leidėjai. Manęs asmeniškai, dabar jau nebestebina, netikėtai kuklus Gran Turismo 5 pasirodymas E3 ir starto datos nepaskelbimas. O ir kas norėtų lysti į tokią peklą? 3 NFS žaidimai, Forza 3, Split/Second, Blur, Dirt… Vaje! Jei už į virtualius bakus pilamą kurą reiktų mokėti pinigus, šiai žiemai, prognozuočiau milžinišką skaitmeninės naftos brangimą.

Panašu, kad lenktynių karai pretenduoja tapti nuolatine rubrika. Stay tuned :)

Games.lt(

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

  • eneba
  • eneba
  • eneba  • SuperGames programele
  • SuperGames programele