Peršokti į turinį

Arman's paslaugos


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4601 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, tiekiu VVP(Vartotojų valdymo panelės) ir PAWN paslaugas, turiu pasidaręs pagrindą, visi sms, prisijungimai ir t.t. yra padaryti DEMO versija, pagal jūsų užsakymus aš galiu kiekvienam individualiai padaryti tokį VVP kokio jūs norėsite, kreditai, vip, unban ir t.t..

Dėl kainos aišku susitarsime, priklausys nuo įdėto darbo, pastangų, kodų ilgio.

Ne esu aš tikrai jau labai daug sugebantis bet tikrai galiu padaryti neblogas VVP tarkim kaip Los-Santos.lt ,RPG-Best.lt.

Svarbu! Modifikacija turi būti sujungta su MYSQL (tokias paslaugas tai pat atlieku)

Atsiskaitymas, parodau jums kaip veikia(bus puslapis) jūs man sumokate, aš jums atsiunčiu, jei tinka kontaktai:

Paprasčiausia sistema su 5 paslaugomis jums kainuos 60lt.

Apačioje yra sąrašas iš kurio galima išsirinkti sistemas ir aš jas įdiegsiu į jūsų VVP.

Į VVP diegiu tokias sistemas:

Aukcionus - 20 lt.

Naujienos(rašyti, editinti, trinti) - 20 lt

Loterija - 10 lt.

Siuntiniai(tai sistema kur galima įdėti siuntinius) - 25 lt.

Pamokos(sistema kurioje žaidėjai gali sukurti savo pamokas, jas tvarkyti ir t.t.) - 30 lt

Mašinų, namų, biznių pirkimas (priklauso nuo serverio ar įmanoma tą padaryti) - nuo 30 lt iki 50lt.

Valdymas admin,direktorių,vip (kiekvienas valdymas atskirai skaičiuojasi) - 10 - 40lt

Skelbimų sistemą(galimybe paskelbti skelbimą) - 35lt

Taigi jeigu norite VVP su visomis sistemomis ji jums kainuos apie 250lt(tai tikrai yra nedaug palyginus).

PAWN:

Kuriu įvairius skriptus, modus rišu su mysql tai pat galiu ir atrišti. Taisau būgus. Optimizuotuoju skriptus. Daugiau galite sužinoti ką moku per skype.

Skype: armanas0

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4601 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...