Board

Abejojama ar The Godfather III pasirodys

Recommended Posts

4e57bb74645660951674f74f30ec6e62babda9a8_300x168_Q70.jpeg

Garsiojo „The Godfather” krikštatėvio filmų perkėlimas į kompiuterius, žaidimų pavidalu, nesusilaukė labai didelės sėkmės. Antrosios The Godfather II serijos buvo parduota tik 241,000 kopijų, vien JAV teritorijoje.

EA Games kompanijos tokie skaičiai netenkina. Serijos prezidentas „Frank Gibeau“ pasakė: „Aš nusiplaunu rankas". Dar pridūrė, kad joks The Godfather žaidimas nėra planuojamas, EA planuose, trims metams.

Paramount - Holivudo filmų kūrimo kompanija, prisidėjusi kuriant The Godfather žaidimus, taip pat pridūrė: „Nauja serijos dalis dar nenuspręsta“. Kai EA buvo paprašyta patvirtinti Gibeau žodžius, atstovas spaudai atsakė: „Mes šiuo metu nekuriame jokio The Godfathe žaidimo. Niekas dar nebuvo nuspręsta. Paramount yra puikus partneris“.

Galima suprasti tik tiek, kad EA pasidadė nelabai įdomu adaptuoti žymius filmus ir paversti juos žaidimais. Nes tokie projektai labai dažnai turi nepasisekimo žymę savyje. Kol patys žaidėjai neparodys noro sužaisti naują The Godfather dalį, jos ir neišvysime.

GamesNation.lt(

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

Svečias

nezinau perejau po kelis kartus tiek pirma ir antra dali bet galetu zinoma pakeisti ten tik vos pridejo nauju veiksmu ginklai tie patys gal laikas net apie grafikos keitima sneket.

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

  • eneba
  • eneba
  • eneba  • SuperGames programele
  • SuperGames programele