Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Efektai.


Katsu

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4613 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Taigi sveiki. Prireikė man dar ir efektų pack'ų : DDDD Taigi man reiktų jų tikrai nemažai, nes pas mane jau galima sakyt yra visi išnaudoti . Taigi už efektų pack'ą jūs galite gauti 50 FLT. Bet yra ir klausimas turbūt?

Kaip gauti tuos 50 FLT ?

1. Susiraskite tą efektų pack'ą savo kompiuteryje.

2. Įdėkite čia Preview. [ Kitaip dar galima pasakyti nuotrauką su keliais efektais. ]

3. Įmeskite link'ą iš kur aš galėčiau parsisiųsti tą efektų pack'ą.

Jeigu viską darysite pagal šituos tris punktus : Sveikinimai! Jūs gavote 50 FLT!

Na manau jau viską supratot, tai laukiu efektų pack'ų.

P.S. Šiandien išvarau į kaimą. Grįšiu ryt vakare tai dėkite efektų pack'us , o aš grįžęs jum pervesiu FLT : )

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Geans - FLT negausi. Turiu šitą pack'ą.

Laukių efektų.

Aišku. Ir šeip ką žinau, tu gal šeštų ieškai? :D Juk yra pilna grafikos svetainių ten eini ir pats susirandi, yra ir anglų svetainės, ten pilna, ar tu nori, kad viskas ant lėkštutės būtų patiektą? :oO:

Ant lėkštutės? Nenusišnekėk :D Juk duodu atlygį už tai... Na Imaginatione jau visus gražius pasiėmiau :D , o angliškų svetainių nežinau...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Geans - FLT negausi. Turiu šitą pack'ą.

Laukių efektų.

Aišku. Ir šeip ką žinau, tu gal šeštų ieškai? :D Juk yra pilna grafikos svetainių ten eini ir pats susirandi, yra ir anglų svetainės, ten pilna, ar tu nori, kad viskas ant lėkštutės būtų patiektą? :oO:

Ant lėkštutės? Nenusišnekėk :D Juk duodu atlygį už tai... Na Imaginatione jau visus gražius pasiėmiau :D , o angliškų svetainių nežinau...

Na pvz.: http://www.gfxtra.com tikrai rasi ko tau reik :))

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4613 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...