Board

Xbox 360: Peržengė 30 milijonų ribą

Recommended Posts

5eb0fe451ef248f9118017328a2174efcffb4823_250x178_Q70.jpeg

Xbox 360 konsolės gamintoja Microsoft paskelbė statistiką, kurioje skelbiama, jog ši konsolė pasiekė 30 milijonų pardavimų ribą, globaliu mastu. Be to jau suskaičiuojama 20 milijonų aktyvių narių Xbox Live tinkle. Lyginant su praeitais metais, Xbox pardavimai išaugo 28 procentais. Šiais metais, tai geriausias rezultatas. Populiari, pigi konsolė, kuriai nebaisūs jokios finacinės krizės padariniai.

Jos pirkėjai jau spėjo išleisti 14,5 milijardo dolerių, pirkdami įrangą, žaidimus ar atsisiunčiamą žaidimų turinį. Don Mattrick – vienas iš Microsoft korporacijoje dirbančių žmonių yra įsitikinęs konsolės teikiamais malonumais. Bei pridūrė: „Mes visada buvome įsitikinę Xbox 360 konsolės gebėjimu suteikti daugiausiai malonių akimirkų, nei kitos konsolės. Kaip rodo skaičiai – pirkėjai su tuo taip pat sutinka. Labai tikimės, jog skaičiai ir toliau augs. Laukiančios naujienos, turinčios pasirodyti E3 parodos metu, tikrai Jus nustebins.“

Tad beliko laukti Expo E3 parodos, kuri pasiūlys ir daug daugiau naujienų, ne tik iš Microsoft pusės. GN kolektyvas pasistengs kuo daugiau jų pranešti.

GamesNation.lt(

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

  • eneba
  • eneba
  • eneba  • SuperGames programele
  • SuperGames programele