Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 6229 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

SIMS3logo.jpg

"The Sims 3" žaidimą parsisiuntusių žmonių skaičius atrodo sumuš "Spore" - 2008-ūjų labiausiai piratauto žaidimo rezultatą. Likus 2 savaitėms iki oficialaus žaidimo išleidimo, kuris įvyks Birželio 2-ą, The Sims 3 buvo nutekintas į torrent'ų puslapius ir per pirmasias keturias dienas buvo parsisiūstas ne mažiau nei 180.000 kartų. Tokius rezultatus pateikė BigChampagne - kompanija sekanti failų apsikeitimą internete.

Jeigu šie skaičiai nėra iš piršto laužti tai teoriškai galima teigti, kad Sims'ai aplenkė "Spore", kuris per pirmasias 10 dienų buvo atsisiūstas 500.000, o per likusius tris 2008 metų mėnesius pasiekė net 1,7 milijono nelegalių parsisiuntimų skaičių.

EA netruko pasireikšti ir išdėstė, tai, kad piratinėje žaidimo versijoje yra labai daug "bug'ų", taip pat versija yra negalutinė, nes joje nėra didelės dalies pasaulio.

GamesNation.lt(

Kilo klausimų dėl kažko? Kreipkis į mane, visada padėsiu :)

narysv2pc3.gif

EA netruko pasireikšti ir išdėstė, tai, kad piratinėje žaidimo versijoje yra labai daug "bug'ų", taip pat versija yra negalutinė, nes joje nėra didelės dalies pasaulio.

EA vietoi,as irgi taip pasakyciau.. :lol: Juk reikia zmones itikint pirkt, o ne siustis nemokamai.(Nors bug'u gal ir yra kazkiek..) ;)

ASUS PRIME Z370-P l i7 8700K 5Ghz l GIGABYTE GTX1080Ti 11GB l 16GB 2400Mhz RAM l 256GB SSD l 500GB SSD l 256GB m.2 l ASUS ROG SWIFT PG348Q G-Sync 3440x1440 Ultrawide

Playstation 3 Slim (Unlocked) 120GB / Playstation Vita Slim 128GB / New Nintendo 2DS XL 32GB / iPad Mini 4 128GB / MacBook Pro

 

EA netruko pasireikšti ir išdėstė, tai, kad piratinėje žaidimo versijoje yra labai daug "bug'ų", taip pat versija yra negalutinė, nes joje nėra didelės dalies pasaulio.

EA vietoi,as irgi taip pasakyciau.. :lol: Juk reikia zmones itikint pirkt, o ne siustis nemokamai.(Nors bug'u gal ir yra kazkiek..) ;)

Mano manimu EA padare didziule klaida, jie zadejo zaidima isleisti Vasario men., bet isleidima atidejo iki Vasaros nors kiek zinau zaidimas jau buvo baigtas, tj kox biciux pagalvojo pasipelnyt ir zaidima pardave piratam. :) O jaj butu isleide vasario men. tai butu pirkimu skaicius tikraj didelis... Siaip dabar vienintelis atodusis bus sio zaidimo papyldimai. :) Gal EA i minusa neuzeis. :)

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 6229 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...