pukysxxx

The Sims 3 (MultiScreen)

Recommended Posts

The-Sims-3-Mobile.jpg

Tai The Sims 3 mobilioji versija. Siaip mano manimu bus neblogas zaidimas, dar pats neisbandziau, bet reik isikelt i tel, kad butu ka wk kaip uzimtas pc. :D

Siaip sis zaidimas MULTISCREEN tai tinka daugumai telefonu su spalvotu ekranu ir kurie palaiko JAVA didesne negu 500kb. :) Nu isbandykit is pakomentuokit, o uz si siuntini dekokit "dddomisss", nes jis pateike sia nuoroda, bet turbut patingejo ideti i sia skilti. :P

Siuskites ir zaiskite :)

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

Tikrai išbandysiu, dar nebandžiau PC versijos, bet mobiliąją versiją išbandysiu pirmą :) Net nežinau kam dabar +rep dėti, nes dddomisss davė nuorodą, o tu įdėjei :|

Mano manimu dek "DDDOMISSS", nes jis juk surado, siaip pc versija jaj tikejais kanors tikraj gero turbut nusivylsi, labai nepatogus pirkimo meniu ir nedaug daigtu, bet geraj, akd atviras miestas. :) Nu, bet jaj negaila ir man uzmesk. :D

Dalintis šį pranešimą

The-Sims-3-Mobile.jpg

Tai The Sims 3 mobilioji versija. Siaip mano manimu bus neblogas zaidimas, dar pats neisbandziau, bet reik isikelt i tel, kad butu ka wk kaip uzimtas pc. :D

Siaip sis zaidimas MULTISCREEN tai tinka daugumai telefonu su spalvotu ekranu ir kurie palaiko JAVA didesne negu 500kb. :) Nu isbandykit is pakomentuokit, o uz si siuntini dekokit "dddomisss", nes jis pateike sia nuoroda, bet turbut patingejo ideti i sia skilti. :P

Tinka ant K530i ????

Dalintis šį pranešimą

The-Sims-3-Mobile.jpg

Tinka ant K530i ????

Taip.

Dalintis šį pranešimą

jei ne toushscreenas tai veiks

Ir TouchScreen'ams veikia, neturejas nesakyk, nes ant ju jai zaidimas nepritaikytas apaciot ekrano atsiranda klaveturiuke 4 ripciu ir 4programiniu klavisu jaj reik... ASh pats si ant LG KP500 losiau jai ka. :P

Dalintis šį pranešimą

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

• eneba
  • eneba
  • eneba

• SuperGames programele
  • SuperGames programele