GymBo

Kodai - Gears of War

Recommended Posts

Lengva pasiekti taškus Co-op režime:

Paleidus "Co-op" kampaniją, užuot prisijungus prie savo pagrindinės Gamertag kaip žaidėjus-1, prisijunkite kaip žaidėjas-2. Tokiu būdu darant tai nuo pat pradžios jūs galėsit žaisti kaip Dominic Santiago. Be to, jei pradėsit kaip Dominic nuo pradžios, jūs negausit mažiau taškų, nei gautumėt kaip Marcus ir tai jums sutaupyti daug laiko.

Lengvai nužudyti grupes:

Kai jūs gaunate Torque Bow, palaukite, kol pamatysite Locusts grupes, tada šaukit vienam į galvą. Po to, palaukti keletą sekundžių, jis turėtų sprogti ir sunaikinti visus ar dauguma iš jų.

Dviejų žaidėjų kelio blokavimas:

Naudokite šį triuką, kai žaidžiate dviejų žaidėjų režimu ir pasiekiat sunkiąją dalį su vartais. Netekite vieno žaidėjo prie vartų.. Tai padės sukurti bloką, kad Locust negalės paeiti.

Jie paprastai eilutę užsibūna prie jūsų žuvusio partnerio, kas leidžia jums saugiai judėti. Kai bus saugu, tiesiog atgaivinkit savo partnerį ir judėkit pirmyn.

Grandininis pjūklas:

Grandininis pjūklas turi galimybę supjaustyti daugelį dalykų, jei jūs priartėsit prie jų ir užvesite jį. Tai apima duris, sienas, ir dėžės.

Uždarymas skylių:

Kai atsiveria skylė, meskite granatą į jį. Tai automatiškai uždaro skylę, ir todėl saugo nuo skėrių išėjimo. Aušros Kūjis gali lengvai sunaikinti skyles. Jūs turite aktyvuoti jį nukreipiant prieš priešą, o tada siekti naikinti skyles.

Sukimosi strėlė, įšovusi į skylę uždarys, ją taip pat.

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

  • eneba
  • eneba
  • eneba  • SuperGames programele
  • SuperGames programele