nepiktybinis.

Colin Mcrae dirt

Recommended Posts

Colin McRae: DIRT aprašymas

Niekas iki ??iol negali prilygti "Colin McRae" ralio žaidimų serijai. Neperseniausiai pasirodęs "2007-06-15", Colin McRae: Dirt, padarė didžiulį perversmą ralio žaidimų serijoje.

Žaidime rasime net ??e??ias skirtingas lenktynių rū??is!Tai yra: ralio, kopimo auk??tyn, ralio-kroso, CORR ir ralio gaudynių. Visus lenktynių režimus yra lengva perpasti, taigi sunku nebus. Viena ma??ina valdoma lengviau, kita sunkiau, taigi reikės priprasti ir prie pačios ma??inos, kad galėtumėte pasiekti gerų rezultatų.

Kūrėjus galėčiau girti dėl to, kad kaip dažniausiai būna kituose žaidimuose meniu būna labai apgailėtinas, nepatogus, ir ne įdomus, bet čia viskas kitaip. Labiausiai man patiko įsikrovimo langas. Kai kraunasi žaidimas ekrane matome daug informacijos apie jus, pvz: jūsū mėgstamiausią trasą, ma??iną, geriausius laikus, ir net kelio dangą. Tai i??ties žavi.

Visdėlto neveltui žaidimui reikia labai galingo kompiuterio, nes niekur nesu matęs tokios grafikos kurią sukuria naujaus "NEON" grafinis varikliukas. Trasos ir automobiliai yra sukurti labai detaliai ir gražai. Galima pagirti ir žalos modelį, jis leidžia i??dauzyti stiklus, pamesti bamperius, įlenkti duris ir t.t, NEON variklis sugeba net nuo ma??inų nulupti dažus! Trasas taip pat galime niokoti, jej norite galite wažinėto pro krūmus, tvoras ir t.t. Važinėjant saulėje, automobiliai tiesog blizga kaip tikri, ai??ku jei jie nėra purvini, nes ??iame žaidime galima viskas.

Apie garsą nėra ko daug kalbėti, tiesiog kaip ir būdinga kiekvienam ralio žaidimui čia yra puikiai padirbėta su variklio garsais. Jie tiedog puikųs!

Na turbūt baigsiu savo apžvalgą!! Su pagarba Reflexs.

Sėkmės žaidime!!!

praso:

Operacine sistema:Windows xp

Procesorius:pentium [email protected] 3.0GHz arba athlon 64 3000+

Operatine atmintis:1Gb

Vaizdas:GeForce 6800/radeon x1300 arba aukstesne*

Garsas:DirectX 9.0 suderinima garso plokste

colinmcraedirtcoverpst2.jpg

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

Ai o galit man duot medaliu uz aktyvuma?

Kad tu neaktyvus ir dar taisykliu nesilaikai...

BOTED :D

atsimenu geri laikai budavo Colin'a su vairu ir pedalais lost :D :D

dar su teciu susesdavom ir ziuredavom kuris greiciau :D

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

  • eneba
  • eneba
  • eneba  • SuperGames programele
  • SuperGames programele