Peršokti į turinį

Ieskau znoniu, kursime rimta projekta!


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4619 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki visi, sugalvojau sukurti projekta SAMP. Projekta jau esu turejas, buvo visai neblogas, bet komandos keliai isiskyre. Dabar apie projekta:

Projektas Las-Venturas mieste, kolkas dar gamemodo labai stipriai nedarau, nes vienas nespeju visko, tai ieskau komandos. Komandai reiktu 3-4zmoniu kurie moketu atlikti pareigas, info db ka turetu moket:

1.UZIMTAScripteris (turetu moket: darbu kurimas, komandu kurimas ir panasiai)

2.Laisva Mapperis (turetu moketi graziai mappint, turi turet grazia ranka ;D)

3.LaisvaWeberis (Ikelimas, kodavimas, bei panasus dalykeliai.)

4.LaisvaJaigu atsirastu galetu buti "Remejas" (Paremtu projekta)

Pradzioj pradesim 4kaimeliuose!

Zinoma cia kokiu 30% aprasimo, visa info ir pns i skype: jonas_kri

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

B**** ne projektas cia bus nu i n* va katik buvau pas juos mapperis tvarkingai viska sumappinau sako ai tai reikia dar kokiu sudu idet nu *valgau snarglius* galvoji n* nepatariu pas sitokius berazumius eit jibobu :D

Tau normaliai? PD sugrudai *Myliu SuperGames.lt* i viena vieta... Uz ji 2/10, tai mes norejom patvaryt, nes mano brolis kuriam 12metu, jis geriau padarytu, tai kad neverk ;*

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4619 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...