sezox

Žaidimas "Fuel" pateko į Gineso rekordų knygą

Recommended Posts

fuel_2009-4.jpg

Leknktynės Fuel (pasirodantis jau birželio 5-ąją) sukurtos Codemasters ir Asobo Studio pateko į Gineso rekordų knygą kaip didžiausią virtualų plotą turintis žaidimas industrijos istorijoje. Žodžiu, šitame projekte sukurtas pasaulis yra 14 400 km² pločio! O tai daugiau nei tikrasis Honkongas, Singapūras ir Sala Men kartu sudėjus.

Todėl, jeigu jums užsinorės nuvažiuoti nuo vieno žemėlapio galo iki kito, ir jei netgi važiuosite dižiausiu greičiu, jūs nesugebėsite jo pravažiuoti greičiau nei per 3 valandas! Žaidime Fuel, kuris turėtų tapti vienu iš labai ilgų ir "laisvų" žaidimu, bus 19 regionų su skirtingu klimatu, reljefu ir oru.

//stopgame.ru

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

Cia jau viskas nuo leideju priklauso, jei anksciau platinti pradeda, tai anksciau ir pasirodo. Nevisada jie laukia kada nurodyta data ateis, nes anksciau darba uzbaigia, tai kam laikyti, greiciau pelno gaus.

Nevisi, The Sims 3 galejo isleist Kovo men, bet nukele iki Birzelio nors jis buvo pabaigtas...

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį
O bet tačiau tai kiek vietos ims tas žaidimas

Turint 500GB harda vieta nesvarbu, o dar nauja neta ives tj isvis zjbs, bet girdejau galda, kad jo galime neisvysti ant pc, perskaiciau stai toki straipsniuka...

Pasak VG247, Codemasters'ų post-apokaliptinių lenktynių Fuel konsolinė versija buvo nukelta savaitei, todėl žaidimas konsolėse pasirodys ne gegužės 26-ąją, o birželio 5-ąją.

Po tokios liūdnos žinios galima pranešti ir šitą malonesnio - Codemasters galės ant Fuel dėžutės uždėti ypatingą ženklą, nes žaidimas tapo "didžiausiu konsolėse esančiu žaidimu". Fuel žaidimo plotas bus maždaug 14400 kvadratinių kilometrų, kuriuose mes galėsime visiškai laisvai važinėtis.

Gaila, bet kada žaidimas pasirodys PC - neaišku.

GameNation.lt

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį
Norėčiau aš pasivažinėt po tokį plotą, bet jei reikės per žaidimą nuvažiuot iš vieno galo į kitą turbūt jausies, kaip tikram gyvenime furistas, pavažiuoji, sustoji pavalgyt, pamiegi, toliau važiuoji, etc.

As labai noreciau tokio furu simuliatoriaus kur butu tikraj dideli plotaj ir krovini vestum ne valanda, o para...

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

  • eneba
  • eneba
  • eneba  • SuperGames programele
  • SuperGames programele