Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Slot pluginas


Guest Armasi

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5451 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

  • Atsakymų 40
  • Sukurta
  • Paskutinis pranešimas

Top rašytojai šioje temoje

Top rašytojai šioje temoje

i amxx įėjęs buvau rašo reservation slot as padariau 2, bet vistiek servas nieko nereguoja, kaip buvo taip ir yra.

// Amount of reserved slots, amx_hideslots must be 1 to use this cvar (for more details see comments in plugin source)

amx_reservation 2

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sveiki, man reikia SLOT plugino kuris pvz, kai būna serveryje 16/18 ir rašo "SLOT rezervacija, nori? Skype: tarara", nes mano neveikia, kai padarau, kas įdės tam +REP.

Eik į addons/amxmodx/data/lang ir ten bus adminslots failiukas. Jame būna daugiausiai šis užrašas:

Dropped due to slot reservation

Tai jį pasikeisk į kokį nori.

P.S turbūt to tau reikia.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ne blm sakau, kad man neveikia tas slot, kazkokius uzrasus cia kisa. Sakau aiskiai neveikia SLOT pluginas skaityti gal, kas nemoka, kad kisa visokias nesamones? KARTOJU MAN NEREIKIA JOKIU UZRASU TESIOG NEVEIKIA SLOT PLUGINAS.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Marine suoliok is sitos temos zinom, kad tu nieko nemoki ir nezinai tad puliuok is cia, ir beto nera jokios ; uzdeta, xpert mano zinok Linux netinka Windows.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Marine suoliok is sitos temos zinom, kad tu nieko nemoki ir nezinai tad puliuok is cia, ir beto nera jokios ; uzdeta, xpert mano zinok Linux netinka Windows.
tas žinom tu vienas esi? Aš čia esu tam, kad šiukšles spardyčiau kaip tu. Kuo mažiau šiukšlių aplinkui, tuo "švaresnis" jausmas žmonėm, geresnė nuotaika, gėlės kitaip žydi, ir veidai kitaip šviecia. čia yra interneto ganyklos, ir vienintelis smūgis jose suduotas gali būti logiškais ir inovatoriskais smūgiais, šneka. Mano tikslas yra pritildyti tokius "erelius" kaip tu, kuriu net paprastai neįmanoma pavadint ereliais, reikia dėti į kabutes. Vyresnius ir protingesnius gerbdavom, jei išvesdavom juos iš kantrybės gaudavom bankių ir žuvų. Bet dabartines kartos, snargliai prie PC nuo 11 metų sėdintys kaip tu, vapantys kozną dieną intike kaip bobos už prekystalio turguje, veda bet kokia moralę velniop.

Tada paauga, išgvera, nuvažiuoja į užsieni ir apsijuokia. Piktas tada ima ant viso pasaulio, tada reikia kaltint kažką, gal valdžią ? Tokie žmonės kaip tu žinomi plačiai kaip chuliganai ir chamai, tokiu būnant nėra ko didžiuotis. "Kietu" gali būti ir to neparodydamas aplinkiniams, tikrai "kieti" žmonės atsiskleidžia ekstremaliose situacijose, iš kurių paprastai chuliganai ir chamai pabrukę uodegas kiek įkabindami mauna. Ir gali neaiškint man, kur šuoliuoti ar žinoti.

Mažiau šuolink žmones, chame.

Džiaukis kad pas mane 2 įspėjimai sėdi o tai apvaryčiau tave visaip įmanomai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Marine nemoki skaityti von *Myliu SuperGames.lt* is temos...Ir as dekingas, kas padeda, o tu marine lochu lochas esi nieko neismano, o kisa morda, kur nereikia ir ciulpi bybi visiems, tad von marine.

Kas padeda esu, dekingas ir pats esu jau daug kam padejes.

Man ne 11metu marine tad sis eilerastis kopijuotas tau tik tinka, o zuvu nebijok pats nuo manes gautum, o ne as nuo taves.

KAS NEISMANO APIE LINUX PRASYSIAU PASISALINTI IS SITOS TEMOS IR BEREIKALINGU POSTU NEKURTI.

MARINE ASMENISKAI RASAU VON *Myliu SuperGames.lt* DUCHENA SI SITOS TEMOS IR UZAUG, IR TAVO VISI 2000 POSTU NIEKAM NERA PADEJE IR NIEKO NEPADES, NES ESI DURNAS IR NIEKO NEMOKA TAD NEBERASYK CIA ATSIBOSTA MAN TAVE DUCHINTI.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5451 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...