Peršokti į turinį

Ieškau patyrusio webmasterio bei , remėjo.


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4641 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki išaušo man dieną kaip sumaniau , ką nors sukurti samp pasaulį , mano projektų esa buvę daug bebėjo ir visai populerūs jie buvo .

Ną projektas tikrai bus rimtas nebus jokių mažvaikių adminų jame , bus renkami patyrę ir kita . Ieškau ,,Patyrusio" žmogaus kuris mokėtų elgtis gerai su webais serveris bus RPG stiliaus . Žmogus dirbantis su tinklalapiasi turėtų būti patyręs. Nereikia tokių , kad moka tik su PHP-F reik, kad viską būtų išmanantis . Projekto gamemode kuriamas. Jis bus RPG tipo. Pradžiai .LT Galūnės nebus , o bus paprastas subdomenas. Taip pat remėjo mums reikia kuris būtų ,,Rimtas" remėjas paremtų nemaža pinigų suma nuo 20Litų iki 100Litų ( galima ir daugiau , kuo daugiau tuo geriau ) Nekvieskite į skype , tie kurie sakys ką duosi ir panašiai , o kaip kuriem sakai , kad neduosi tai nieko ir neremia. Taigi žmonės kas esate susidomėję projektu , tas kvieskite apie projektą labiau skypėje.

Mano skype : luksiukas51

Laukiu jūsų. : )

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4641 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...