Peršokti į turinį

Kas geresnis jūsų manimum?


Dzonsonas

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4178 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Kas geresnis xbox360 ar Playstation3?  

40 balsai

  1. 1. Kas geresnis xbox360 ar Playstation3?

    • 1.xbox360
      28
    • 2.Playstation3
      7
    • 3.Abu man geri
      5


Recommended Posts

  • Parašė po 7 mėnesių...
  • Parašė po 1 mėnesio...

Čia šiaip jau nuo tavęs priklauso , nes tu gi pirksi , bet turiu XBOX turėjau problemų tai yra RROD , bet ir ant PS3 yra tik vadinasi Yellow light of death.Už Xbox reikia mokėti Gold live membership o už ps3 ne , bet man nepatinka joystick and ps3 todėl man patogiau su Xbox :) Pirma išbandyk abi konsoles poto nuspręsk.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...
  • Parašė po 1 mėnesio...

Prikelsiu sena tema, nes noreciau issakyti savo minti. Abi konsoles yra geros ir turi savu minusu. Xbox'o internetas geresnis ir daugiau su juo gali nuveikti nes tu uz ji moki. O PlayStation'o internetas silpnas ir daznai budavo del nezinomu priezasciu PSN uzluzdavo (nebezinau ar taip dar yra, bet preitas metais daug kartu girdejau si dalyka). Xbox gal silpnesne konsole bet ji yra senesne 2005m. O PlayStation 2006m. Ir dar dauguma zinote, kad Japonija yra technologiju krastas. Todel PS3 yra ir stipresnis. Esu zaides su abejom konsolem ir man patiko jos abi. Nezinau kaip jum bet man tai svarbu, kad galeciau zaisti zaidimus, o ne kariauti su "fanboy'ais".

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 1 mėnesio...
  • Parašė po 2 mėnesių...

man tai ps3.. kazinau ten priprates prie seno gero joysticko ir siaip networkas wiskas ore yra neluzineja man niekad ^^ + isejo naujas ps3 super slim

tai isvis toks nice 500 gb vietos, o xbox tai ten vietoj peciaus gali naudot ji ir tiek :D

Ir kas iš tų kelių šimtų GB, jei tik tu žaidimus žaidi stobaliai? /facepalm

X360, nes pats naudoju - patogesnis controlleris, pilnai užtenka LIVE funkcijų, daug geresnė party chat sistema negu ant PS3, Kinectas ir kiti dalykėliai. :P

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

uggs for cheapuggs clearanceugg boots uggs outlet storeuggs boots on salediscount uggs.The smaller blinds oughtuggs for cheap

uggs clearance

ugg boots uggs outlet store

uggs boots on sale

discount uggs

.The smaller blinds ought to slide into invest the brackets near the top of the home window.

Once you've determined the fact that mini sightless is firmly constantly in place, the next thing is to put a limitation at each one end within the brackets.These caps must also have been built into your miniature blind program.

When, after assembly, you find your micro blind is long for a person's window, you are able to shorten the item.By extracting some slats from your bottom of your mini blind, the amount of the micro blind is often adjusted like desired.

Simply by following most of these simple operating instructions, you will install another mini shutters quickly and even efficiently.Enjoy your brand-new window covering up!

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4178 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...