Board

„Runes of Magic“ žaidžia jau virš 1 mln. žaidėjų

Recommended Posts

16942.jpg?t=1242329139

„Frogster Interactive“ šiandien pranešė, kad registruotų „Runes of Magic“ žaidėjų skaičius pasiekė 1 mln. ribą Europoje ir JAV. Pasak kūrėjų, ši riba reiškia didelį „Runes of Magic“ pasisekimą ir populiarumą.

„Mes esame įsitikinę, kad naujomis kalbomis pasirodantis žaidimas dar labiau paspartins žaidimo augimą Europoje“, - sakė Andreas Weidenhaupt, „Frogster Interactive“ atstovas. Kūrėja planuoja išleisti žaidimą dar keliomis kalbomis. Jau pranešta apie Korėjos versiją, planuose yra ir žaidimo pasirodymas Rusijoje, šioje šalyje žaidimo lokalizavimu turėtų užsiimti „Game Factory Interactive“.

„Runes of Magic“ yra nemokamas MMO žaidimas sulaukęs labai didelio pasisekimo, populiarumo ir gerų įvertinimų. Žaidimas mums siūlo 6 klases, virš 1600 užduočių, pasaulį, pilną paslapčių ir gyventojų, patrauklią grafiką. Žaidimas nuolat atnaujinamas papildomu turiniu ir tai dar labiau paspartina jo augimą.

Games.lt(

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

Reiks artimiausiu metu isbandyt. :)

zjbs geimas tik nervina kad gali bet kokia diena servas pasikeist...kaip man buvo,pasikeliau tik iki 13lvl ir servas pasikeite :D,losiu vel kai bus update,kai bus dar nauju klasiu ydeta...

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

  • eneba
  • eneba
  • eneba  • SuperGames programele
  • SuperGames programele