Board

„MGS4“ visgi pasirodys „Xbox 360“ konsolei?

Recommended Posts

16935.jpg?t=1242299773

Laikas dar vienai gandų porcijų, kurių artėjant „E3“ parodai neabejotinai tik daugės. Šįkart apie labai senus gandus papasakotus nauju aspektu, belaukiant „Microsoft“ pristatymo parodos metu.

Kaip rašo „Eurogamer.net“, vienas „Twitter“ vartotojas pasivadines Game Fork teigė gavęs informacijos iš vidaus apie tai, ką konsolės savininkas ruošiasi demonstruoti savo pristatyme.

Kaip aiškėja iš jo žodžių, didžiausia naujiena bus „Metal Gear Solid 4 + Oxide“ žaidimas, kurį „Konami“ anonsuos kaip išskirtinį „X360“ konsolei. „Niekas be pačios „Konami“ nežino apie ką tiksliau eina kalba“, - rašo Game Fork.

Pasak jo, „Lionhead“ studija taip pat pristatys savo naują žaidimą, kuris turėtų vadintis „Richter“. Kiti pristatyme būsiantis žaidimai: „Forza 3“, „Assassin‘s Creed 2“, „Alan Wake“, „Splinter Cell Conviction“, „Halo ODST“, „All Points Bulletin“, „BioShock 2“ ir „Lost Planet 2“.

Jis taip paminėjo, kad dar vakar mūsų aprašytoji naujoji į judesius reaguojanti „Xbox 360“ kamera vadinsis „Xbox Fluid“.

Galiausiai buvo pasakyta, kad kita papildomo atsisiunčiamo turinio „GTA IV“ žaidimui dalis vadinsis „Blood and Four Leaf Clover“. Kaip teigia Game Fork: „Pripraskite prie vardo. Jūs dar jį ištarsite daugybę kartų per šias Kalėdas“.

Games.lt(

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

  • eneba
  • eneba
  • eneba  • SuperGames programele
  • SuperGames programele