Peršokti į turinį

Mano pirmasis sigas...


Gaara`

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4644 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Taigi sveiki visi atsisiunčiau PS CS4 ir sukūriau šiokį tokį sigą.. Labai nesmerkit, nes pirmą kartą dirbu su PS ir jį turiu tik vieną dieną, tad nesmerkit :) O šeip prašau, kad įvertintumėt ir parašytumėte kodėl :) Naujokų [tokių kaip aš] balsų nelaukiu norėčiau išgirsti nuomones tokių žmonių kurie turi savo GFX shop'ą arba GFX medalį :P Nepykit, kad nėra kokių nors įmantrių efektų ar nesiderina tekstas, sakau - Aš naujokėlis. Štai sig'as :)56a096ab9397dcba2133900544d996ad757.gif

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

clawz, ką norėsiu ta ir kelsiu, beje norėčiau pamatyti tavo pirmąji darba

P.s. Nerašinėk to ką parašė kiti t.y. Apie tekstą ir t.t. ;p

Aš nežiūriu ką rašo, kiti beto aš išsakau kritiką ir kas yra blogai, o tu giniesi klausinėdamas apie mano pirmus darbus, taip jie buvo taip pat baisūs.

clawz, ką norėsiu ta ir kelsiu - Kam tau kurti bereikalingas temas, ką? vistiek nieko perdaug naujo nemokėsi sukurdamas antrą darbą, tas pats šūdas bus ir tiek.

That's all, peace.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4644 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...