Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

[PAMOKA] Kaip prisijungti prie wireless!


dLc

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4474 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

sveiki, parodysiu kaip per ps3 prisijungti prie belaidžio interneto.

Ko jum reikės:

Belaidžio interneto ir jo slaptažodžio.

PS3

Tai pradedam

1. Įsijungiam ps3

2. Einam settings

3. Pačioj apačioj pasirinkite network settings

4. Einam internet connection settings

5. Prašys pasirinkti metodą, pasirinkite Custom

6. Tada prašys pasirinkti prisijungimo metodą, rinkites wireless

7. Tada per WLAN settings spauskite scan ir palaukite kol skanuos

8. Kai baigia skanuot išmes visus rastus wireless internetus, pagal SSID pasirinkite savo pvz mano yra TEO-F474** ir spaudžiam X

9. Išmes SSID ten nekeiskite, spauskite >

10. Reikes pasirinkti WLAN Security setting, rinkites WPA-PSK / WPA2-PSK čia toks dažniausiai visiem būna, jeigu pas ką koks kitas rinkites kitą kuris tinką jum.

11. Prašys WPA Key spauskite edit ir įrašykite wireless passwordą.

12. Kai įrašėte spauskite >

13. Pasirodys Ip Address setting spauskite automatic

14. prašys nustatyti DhcP hostname rinkites do not set

15. DNS Setting: Automatic

16. MTU: Automatic

17. Proxy server: do not use

18. UPnP: Enable

19. Na parodys viską ką nustatėt ir spauskit X

20. Pasirodys save completed, spauskite test connection. Turi būt succeeded ant obtaining ip address ir internet connection, taip pat kaikur bus ir ant playstation network. o toliau manau nelabai svarbu

pas mane buvo:

Obtain IP Address Succeeded

Internet Connection Succeeded

PlayStation®Network Succeeded

UPnP Available

NAT Type Type 2

na ir viskas galite naudotis wireless internetu

Pamoką kūriau aš!

Kūriau ant system software Version 3.70

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tame esme,kad neparase kur tas Wpa key kitap rasomas Wpa-psk,sis kodas yra apsauga nuo kitu zmoniu kurie nori prisijungt prie tavo modemo,jei jie nezino sito kodo ir neprisijungs,o sita kodas yra uzklijuotas ant modemo apacios,nu tiesiog ant modemo.

Nebūtinai, pas mane nėra per default gateway pasikeičiau į savo norimą ir prisijungiau. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tame esme,kad neparase kur tas Wpa key kitap rasomas Wpa-psk,sis kodas yra apsauga nuo kitu zmoniu kurie nori prisijungt prie tavo modemo,jei jie nezino sito kodo ir neprisijungs,o sita kodas yra uzklijuotas ant modemo apacios,nu tiesiog ant modemo.

Arniau deja ne visur buna parašytas slaptaždis.Kai as pirkausi modema.Gavau internetine ip panele kur viska galejau reguliuot taip pat ir slaptažodžius

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tame esme,kad neparase kur tas Wpa key kitap rasomas Wpa-psk,sis kodas yra apsauga nuo kitu zmoniu kurie nori prisijungt prie tavo modemo,jei jie nezino sito kodo ir neprisijungs,o sita kodas yra uzklijuotas ant modemo apacios,nu tiesiog ant modemo.

Nebūtinai, pas mane nėra per default gateway pasikeičiau į savo norimą ir prisijungiau. :)

Taip galima pasikeisti i koki nori,bet geriau nesikeisti nes gali pamirsti,o taip kartais nutinka,o del ant modemo,kad uzklijuotas tai dazniausiai ten buna arba dokumentuose kurious gauni su modemu ir,kad zmonem nereiktu knistis tai pasakiau,kad ten ieskotu,nes didesne galimybe,kad ten bus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 3 mėnesių...
  • Parašė po 4 savaičių...

O jei aš turiu routerį , tai irgi galėčiau prisijungti ?

-- 23 Sau 2012, 21:53 --

Nežinau , viską gerai suvedu , bet vistiek nepajungia man. Rašo: Obtain IP Address Failed, Internet Connection - . Apačioje mažom raidelėm rašo: The key information exchange timed out. The WPA key you entered may not be correct.

Naudojuosi routeriu ir tą WPA key nurašiau nuo routerio dežutės (yra ir ant pačio routerio užrašytas)

Padėkit , prašau , gal aš ką ne taip darau ?

-- 23 Sau 2012, 21:56 --

Nežinau , viską gerai suvedu , bet vistiek nepajungia man. Rašo: Obtain IP Address Failed, Internet Connection - . Apačioje mažom raidelėm rašo: The key information exchange timed out. The WPA key you entered may not be correct.

Naudojuosi routeriu ir tą WPA key nurašiau nuo routerio dežutės (yra ir ant pačio routerio užrašytas)

Padėkit , prašau , gal aš ką ne taip darau ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4474 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...