Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Keletas klausimų apie xbox 360


gytis123

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3887 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki. Taigi turiu keletą klausimų apie xbox 360. Visi klausimai surašyti apačioje. Esu biški naujokas ant xbox 360, tad galiu subotinti kai kur.

1. Kas iš vis tas banas? Baną gali gauti tiktai tada kaip siuntiesi per xbox interneta nelegalius žaidimus, ar kaip su atrištu xbox žaidi kokį žaidimą iš interneto į diską įsirašius?

2. Tas "kinect" prisijungia kaip laidas, (tas aparatas) ar kaip prisijungi ir viskas, nebeatsijunge jisai?

3. Kaip suprasti, tie xboxai skirstomi GB, ar kaip, kas iš vis GB tie, suprantu tai vieta, bet ar ant xbox irgi taip vadinama, GB - Gigabaitai, su kuriais skirstoma vieta?

Pavyzdys:

20GB komplekto kaina: 460Lt 60Gb komplekto kaina: 550Lt 120Gb komplekto kaina: 599Lt.

4. Kas tas HDD?

5. Ar mano xboxe bus internetas? (XBOX360 Falcon Elite 120GB, Falcon Premium 60GB ir 20GB)

Lauksiu atsakymų. Dėkui kurie atsakys į šiuos mano klausimus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1. Bana gali gauti kai losi su atristu xbox internete be licenzijos, ir su nelegaliai atsisiustu zaidimu.

2. Taip, kinect turi laidus su kuriuo prisijungia prie XBOX

3. Taip, XBOX turi taip pat gigabaitus su kuriais galima talpinti zaidimus, muzikas ir pns.

4. Hard Disk Drive (Kietasis Diskas) Jame yra issaugojami didele dalis duomenu su kuriuo esi isirases.

5. Nezinau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ernesto, ten wi-fi ar kaip? Be to sakė jeigu junksiuos prie xbox live kainuos į metus 150lt.

Papildomi klausimas:

1. Kaip nusiperki xbox, ar reiks už jį mokėti pvz į mėn. po kokius 15LT.. Ir t.t. ? (Kaip suprantu ne, bet vistiek klausiu)

2. Xboxe internetas bus mokamas? Reiks už jį mokėti?

3. Kinect tai laidas, kurį galima įkišti ir ištraukti, ar kaip įkiši nebegali ištraukti?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1. Dėl pirmo galiu atsakyti dėl kitų ne.

Jai sutartis susirašyta jog tarkim, kas mėnesį moki ten 50LTL už xbox'ą ir moki taip kol pasieksi suma. Čia priklauso nuo sutarties, kai kurie žmonės negali iškarto sumokėti tikslios sumos, tai kas mėnesį moka.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Marčiooks *w3T* aš pirksiu iš www.playbox.lt turbūt, ten paštu atsiunčia tas prekes, arba atvažiuoti galima, bet paštu siuntimas nemokamai pas juos, pasitikiu jais 100%. Pinigus išsiunčiu jie man prekę, ir toje svetainėje nėra parašyta, kad kažkokia sutartis bus, tiktai kas į komplektą įeina to xbox'o, ten tik laidai, pultai, xbox'as ir t.t. na žodžiu, tik pasakiau ar žinai tokią svetainę, ir ar žinai bus sutartis ar ne..

Laukiu kitų atsakymų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Marčiooks *w3T* aš pirksiu iš http://www.playbox.lt turbūt, ten paštu atsiunčia tas prekes, arba atvažiuoti galima, bet paštu siuntimas nemokamai pas juos, pasitikiu jais 100%. Pinigus išsiunčiu jie man prekę, ir toje svetainėje nėra parašyta, kad kažkokia sutartis bus, tiktai kas į komplektą įeina to xbox'o, ten tik laidai, pultai, xbox'as ir t.t. na žodžiu, tik pasakiau ar žinai tokią svetainę, ir ar žinai bus sutartis ar ne..

Laukiu kitų atsakymų.

Kam tau nenuėjus ir nenusipirkus iš elektro markt, topo centro ir pnš. Jai pinigus jau pervedei, tai reiškias nereikės mokėt į mėnesį.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3887 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...