Peršokti į turinį

Kaip padaryti Kad veiktu ant Cs 1.6 openGL


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4649 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki visi kas apie tai nusimanote kaip padaryti kad veiktu openGL pas mane Kompiuterio ekranas yra naujas pries pora mėnesiu pirktas prieš mėnesi buvo viskas tvarkoj viskas veikė o dabar nesuprantu gal ką aš blogaj padariau

Štai nuotrauka mano procesoriaus info: f3c80a2466135e0c5d1cff110c36445e830.png

Kas padės gaus rep kiekviena diena :) labai ačiū :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

pas mane pc be driveriu.

tj isirasyk. o Mactavish pvz mano PC be draiveriu buvo tj ant cs fps 60... ir nelagino

Tu tiesiog nesupranti apie ka sneki,pas tave su driver'iais,bet gal neatnaujintais. Jei tavo PC butu visai be driver'iu,nei viena PC detale neveiktu. Pasinarsyk i-nete,ir suzinosi daugiau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

pas mane pc be driveriu.

tj isirasyk. o Mactavish pvz mano PC be draiveriu buvo tj ant cs fps 60... ir nelagino

Tu tiesiog nesupranti apie ka sneki,pas tave su driver'iais,bet gal neatnaujintais. Jei tavo PC butu visai be driver'iu,nei viena PC detale neveiktu. Pasinarsyk i-nete,ir suzinosi daugiau.

nea, be draiveriu buvau. Nes windows perrasiau ir irasiau mc ir cs ir viskas nrml... O veliau jau driveriais tj per cs 40fps pakilo tj dbr 100

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sveiki visi kas apie tai nusimanote kaip padaryti kad veiktu openGL pas mane Kompiuterio ekranas yra naujas pries pora mėnesiu pirktas prieš mėnesi buvo viskas tvarkoj viskas veikė o dabar nesuprantu gal ką aš blogaj padariau

Štai nuotrauka mano procesoriaus info: f3c80a2466135e0c5d1cff110c36445e830.png

Kas padės gaus rep kiekviena diena :) labai ačiū :)

O kam tau OpenGL? Rinkis D3D nes jis geresnis nei OpenGL.

Beto kiek palyginau OpenGL ir DirectX tai DirectX tikrai geresnis ant cs

Su OpenGL FPS ~60 su DirectX FPS ~100-120 bet čia kiekvienam kitaip.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4649 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...