Board

Naujos kartos konsolės - ne anksčiau 2013 metų?

Recommended Posts

16849.jpg?t=1241671343

Šiais metais "Xbox 360" konsolei sukaks keturi, o "Wii" ir "Playstation 3" - treji metukai. Taigi, tarsi pats laikas pradėti galvoti apie galimas naujos kartos konsoles.

Tuo tarpu rinkos tyrimų bendrovės "Wedbush Morgan" analitikas Michaelis Pachteris teigia, kad naujų konsolių iki 2013 metų galime nė nelaukti.

"Mes neplanuojame visiškai jokių naujų konsolių pasirodymo šiais ar kitais metais. Galime sulaukti tik patobulintų versijų, modifikacijų, bet ne visiškai naujų produktų. Pastarieji veikiausiai pasirodys ne anksčiau nei 2013 metais", - pasakoja specialistas.

Anot jo, prieš pasirodant naujoms konsolėms žaidimų pardavimai gerokai sumažėja - pirkėjai kaupia lėšas būsimam kompiuterio įsigijimui.

M. Patcheris nėra vienintelis manantis, kad dabartinė konsolių karta gyvuos tikrai netrumpai. Kai kurie žaidimų kūrėjai taip pat kalba apie naują kartą ne anksčiau nei 2012 ar net gi 2018 metais.

Visgi jei "Microsoft", "Nintendo" ir "Sony" toliau sėkmingai pardavinės konsoles ir žaidimus joms, vieną dieną galime sulaukti bėdos - paklausa tiesiog ims bliukšti, nes daugelis tų, kam tokie dalykai įdomus, jau bus ką nors nusipirkę. Velniai žino, koks tas protingas konsolės gyvenimo ciklas yra. "Sony" sako, kad konsolės puikiai tempa dešimt metų, bet PS2 pristatė praėjus vos 5 metams po pirmosios "Playstation" pasirodymo, o PS3 pristatyta po šešių metų nuo PS2.

Games.lt(

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

  • eneba
  • eneba
  • eneba  • SuperGames programele
  • SuperGames programele