Board

Gears Of War filmas atrodys įspūdingai

Recommended Posts

62adfa92098403e8ee37c97d1438c897b8d288aa_300x200_Q70.jpeg

Gears Of War filmo scenaristas Chrisas Morganas (Chris Morgan) teigia, jog didžiuosiuose ekranuose filmas atrodys įspūdingai.

"Scenarijus yra daugmaž parašytas ir dabar yra planuojamas filmo biudžetas. Kol kas viskas atrodo super gerai" - Chrisas pasakojo MTV Movies.

"Manau, kad dauguma žaidėjų filmu bus tik pamaloninti. Į filmą sudėsime pačius kiečiausius žaidimo elementus, kuriuos norėtų matyti visi. Negana to, jie atrodys dar įspūdingiau nei kompiuterio monitoriuje." - pridėjo jis.

Atrodo, jog pagal kūrėjų pažadus filmas bus nepakartojamas. Kai kuriem tokie pažadai sukelia šypseną, bet pažvelgus, kas dirba ties šiuo projektu, suvoki, kad tai tikrai gali būti šis tas daugiau nei eilinis "bajavykas". Scenaristas yra Chrisas Morganas, parašęs Wanted filmo scenarijų. Prie komandos prisijungė ir Die Hard 4.0 prodiuseris Lenas Vaismenas (Len Wiseman). Kad filmo aplinkos pernelyg nesiskirtų nuo žaidimo, jų kūrimą prižiūri Klifas Blešinskis (Cliff Bleszinski), kuris buvo pagrindinis Gears Of War žaidimo dizaineris.

Filmas turėtų pasirodyti jau kitais metais, bet kol kas jokie aktoriai dar nėra paskelbti.

Gamesnation.lt(

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

  • eneba
  • eneba
  • eneba  • SuperGames programele
  • SuperGames programele