Board

„Ghostbusters“ žaidimą leis „Sony“ kartu su „Atari“

Recommended Posts

16842.jpg?t=1241626019

Šiandien „Sony Entertainment Europe“ paskelbė įsigijusi išskirtines teises išleisti „PlayStation“ konsolėms skirtas „Ghostbusters: The Videogame“ žaidimo versijas Europoje.

Tai reiškia, jog Europoje „PlayStation 2“ ir „PlayStation 3“ konsolėms žaidimas pasirodys jau birželio 19 dieną – kartu su nauju filmu. „PSP“ versijos laukiama po kelių mėnesių.

Kada „Ghostbusters“ pasirodys „Xbox 360“, „Wii“, „DS“ ir PC platformoms mūsų žemyne – neaišku, tačiau tai įvyks jau po „PS“ versijų išleidimo. Jų leidimu rūpinsis jau pati „Atari“. Tiesa, ji paneigė kad dėl galimybės išleisti savo konsolėms skirtas versijas anksčiau „Sony“ mokėjo pinigus. Pasak jos, kitų versijų likimas visiškai nepriklausys nuo „Sony“ konsolėse pasirodysiančių žaidimų.

„Atari“ taip pat pilnai rūpinsis visomis „Ghostbusters“ versijomis JAV, kur jos pasirodys birželio 16 dieną. Čia jokių didesnių pasikeitimų neturėtų būti.

Šiais metais tai jau trečiasis kartas, kuomet „Ghostbusters“ žaidimas keičia leidėją. Kiek anksčiau, jį apleido „Vivendi“ kompanija, o vėliau per susijungimą atsisakė ir „Activision“. Galiausiai jį pasiėmė „Atari“.

Games.lt(

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

  • eneba
  • eneba
  • eneba  • SuperGames programele
  • SuperGames programele