Board

„FFXIII“ Europoje – nepraėjus metams po pasirodymo Japonijoj

Recommended Posts

16840.jpg?t=1241622689

„Square Enix“ pareiškė, kad jie tikisi išleisti jų naujausią serijos žaidimą „Final Fantasy XIII“ Europoje nepraėjus metams po jo pasirodymo Japonijoje.

Žaidimo prodiuseris Yoshimori Kitase pareiškė vienam tinklalapiui, kad leidėjas tikisi išvengti tradicinio vienerių metų laikotarpio, kurio dažniausiai prireikdavo „Final Fantasy“ serijos žaidimams pasirodyti Europoje.

„Žinoma, mes norėtumte išleisti žaidimą čia kaip galima greičiau“, - kalbėjo Kitase. „Tradiciškai „Final Fantasy“ serijoms prireikdavo pusės metų pasirodymui Amerikoje po japoniškos versijos išleidimo ir dar pusės metų iki išleidimo Europoje. Tačiau mes norėtume kaip galima labiau minimizuoti šį laiką“.

Jis paaiškino, kad tai yra daroma šiuo metu jau lokalizuojant tam tikrą žaidimo turinį. Anksčiau „Square Enix“ pradėdavo ruošti žaidimą kitoms rinkoms tik pilnai pabaigusi japonišką versiją.

Vertinant, jog „FFXIII“ pasirodymo data Japonijoje planuojama 2009-ųjų pabaigoje, tai realiai Europoje žaidimas galėtų pasirodyti tik 2010-ųjų rudenį – ir kompanijos žodžiai vistiek būtų teisingi.

Dar daugiau, Japonijoje žaidimas pasirodys tik „PS3“ konsolei. Tuo tarpu Vakarų rinkose jo sulauks ir „Xbox 360“ žaidėjai. O „Square Enix“ neseniai buvo pareiškusi nesiruošianti kurti „X360“ versijos, kol nepabaigs „Sony“ konsolei skirtos.

Games.lt(

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

  • eneba
  • eneba
  • eneba  • SuperGames programele
  • SuperGames programele