Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Aprašymas apie Vidmax. (Atnaujinta.)


Katsu

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4062 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Apie mane

Esu Vidmantas, man yra 13 metų, gyvenu Vilniuje. Esu linksmas žmogus, mėgstu pajuokauti su klasiokais. Esu sąžiningas, linksmas, draugiškas, nesavanaudis, esu veiklos žmogus. Galiu būt ir piktas, kai reikia arba kas nors sunervuoja. Nedarau visko tik sau. Negaliu sėdėt be veiklos. Vis ką nors veikiu. Ar tai skaitau, ar tai iš kambario į kambarį vaikštau, ar tai prie kompiuterio sėdžiu.

Laisvalaikis

Laisvalaikiu išeinu į lauką. Dabar nėra kur, nes visur vien purvas... Su draugais lauke dažniausiai juokiamės iš visko. Dar laisvalaikiu mėgstu pabėgiot, pasivaikščiot. Penktadienio, šeštadienio vakare kartais pažiūriu kokį nors filmą.

Muzika

Dabar apie muziką. Man labiausiai patinka Dubstepas, kartais visai kitokio stiliaus muzika. Atlikėja/Atlikėjas/Grupė : Alexandra Stan.

Grafika

Su grafika užsiėmu apie du metus, Grafikos karjerą pradėjau su savo vienu labai geru draugu. Abu su juo pradėjom beveik tą pačią dieną.

Redaguota , nario archaiNNwOw~
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Atsakymų 90
  • Sukurta
  • Paskutinis pranešimas

Top rašytojai šioje temoje

Nu ne, bet rašei, kad mėgsti pasikačialinti... Tai iš to nusprendžiau, kad eini į kačialkę.

Pagal tave, jeigu žmogus "užsikačelinęs" tai jis būtinai lanko sporto klubą? Yra nemažai, kurie ir namų salygomis tai daro.

-

Vidmax, sveikas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4062 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...