Board

Street Fighter IV ir Bionic Commando jau liepą

Recommended Posts

1241353153.jpg

Veiksmo trokštantys PC žaidėjai jau, turbūt, priprato prie to, kad reikia kelis mėnesius palaukti, kol žaidimų konsolėms išleisti žaidimai pritaikomi PC sistemoms. Taip pat yra ir su Capcom leidėjų Resident Evil 5, Street Fighter IV ir Bionic Commando žaidimais. Potencialūs PC žaidėjai turės truputį palaukti, nes šiandien Capcom paskelbė konkretesnes šios trijulės išleidimo datas. Nei vienas iš jų PC žaidėjų nepasieks anksčiau nei po poros mėnesių.

Street Fighter IV ir Bionic Commando pirmieji pasieks PC. Abu žaidimus planuojama išleisti jau šią liepą. Šnekant konkrečiai apie Street Fighter IV, tai PAL sistemos šalyse jis bus išleistas liepos 3 dieną. Abiejų žaidimų vaizdo rezoliucijos bus kiek didesnės nei konsolėms skirtų versijų. Street Fighter IV PC versija taip pat turės tris naujus grafinius filtrus, priartinsiančius tikrąjį žaidimą prie anksčiau pristatytų treilerių. Tuo tarpu Bionic Commando bus suderinamas su DirectX 9 ir DirectX 10 grafinėmis tvarkyklėmis.

Deja, Resident Evil 5 teks palaukti kiek ilgiau. Capcom užsiminė tik tiek, kad Resident Evil 5 pasirodys „šiais metais“. Apie tik PC skirtus patobulinimus taip pat kol kas nutylima. Leidėjai pasakė tik tiek, kad žaidimas naudos Nvidia GeForce 3D Vision technologiją.

PcGames.lt(

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

  • eneba
  • eneba
  • eneba  • SuperGames programele
  • SuperGames programele