Peršokti į turinį

zaidimu kurimas


MrMou6

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4421 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

  • Parašė po 5 mėnesių...
  • Parašė po 1 mėnesio...
Sveiki mokinuosi c++ kalba. Naudoju CodeBlocks tema. Gal galit patart koki nesunku varikliuka zaidimu kurimui. Ir gal galit pasakyt kaip ji isikelt i CodeBlocks? :) Na ir jai galit ka nors apie ta varikliuka siektiek. :) Isanksto dekui :)

Sveikas.

Visu pirma CodeBlocks yra IDE o ne tema

kas yra IDE : Linkas

Zinok su kuo dirbi,bus lengviau. Tik vieno dalyko as nesuprantu, na kokio velnio tas c++ jums taip patinka? Zodziu sorry,bet cia tik mano nuomone.

O del c++ tai teko girdet SMFL(pats nebandziau, man Pythonas labiau patinka). gamedev.lt paieskok,turetum rast temu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Man asmeniškai C++ patinka nes tai yra žemo lygio kalba ir su ja galima padaryti tai ką su

kitomis kalbomis tiesiog neįmanoma pridursiu kad dauguma programavimo kalbu sukurtos su

C++ arba C kalba. Beje C++ yra draugiška tokioms kalboms kaip python ir Lua net gali

interpretuoti jų scriptus savo programoje.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4421 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...