Board

Nauja F1 ruošias lenktynėms

Recommended Posts

1240859428.jpg

Nuo to laiko, kai praeitais metais Codemasters leidėjai atleido Sony nuo oficialios Formulės 1 licencijos, visai nebuvo girdėti, kokie žaidimai galimai pasinaudos licencijos keliamais privalumais.

Šiandien Codemasters atskleidė pirmąsias detales apie du lenktynių žaidimus, kuriamus turint Formulės 1 teises. Pirmasis žaidimas, pavadinimu F1 2009, pasieks tik žaidimų konsoles. Tuo metu kiek naujesnio F1 2010 žaidimo kitais metais sulauks ir PC žaidėjai. Codemasters įgijo daug patirties ir pagarbos lenktynių žaidimų žanre dirbdami ties Dirt ir dar nepasirodžiusiu Fuel. Kompanija žada, kad F1 jos žaidimai bus „kiek įmanoma tikroviškesni ir jaudinantys.“

F1 2010 (kaip ir F1 2009) žaidėjai galės išbandyti netik klasikines F1 trasas, bet ir Singapūro naktines lenktynes. Galėsite sėsti už dabartinio pasaulio čempiono Lewis Hamilton‘o McLaren bolido ir išbandyti pilno sezono rėžimą arba kitus arkadinius iššūkius. Tie, kurie jaudinasi dėl žaidimo sudėtingumo, gali lengviau atsivėpti, nes F1 2010 įdiegta patogi vairavimo nustatymų sistema ir KERS (kinetic energy recovery system) technologija, šiuo metu naudojama kai kuriuose tikruose F1 boliduose. Codemasters žada ir įspūdingą daugeliui žaidėjų skirtą lenktynių rėžimą, kurio detalių, deja, kol kas neatskleidžia.

Žaidime bus naudojamas EGO varikliukas, neseniai „pakinkęs“ kitą Codemasters lenktyninį „žirgą“ GRID.

PcGames.lt, Labusai.com

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

  • eneba
  • eneba
  • eneba  • SuperGames programele
  • SuperGames programele