Board

Guild Wars serija perkopė 6 mln. ribą

Recommended Posts

1240859348.jpg

Šią savaitę NCsoft žaidimų leidėjai į skaitmeninio platinimo sistemą Valve įdėjo naują internetinių žaidimų sąrašą, siekdami palengvinti jų produkcijos įsigijimo procesą. Tačiau netgi be Valve pagalbos, NCsoft nepatiria sunkumų pardavinėjant vienos populiariausių savo serijos, Guild Wars žaidimus.

Šiandien ši Pietų Korėjos žaidimų leidybos kompanija išdidžiai paskelbė, kad Guild Wars žaidimų serija perkopė 6 milijonų kopijų pardavimo ribą. Prieš 14 mėnesių NCsoft taip pat šnekėjo apie 5 milijonų kopijų ribą. Tad praėjo tik truputį daugiau nei metai, o šio MMORPG žanro žaidimo fanų gretos pasipildė net milijonu žaidėjų! Iš tiesų, įspūdinga.

Jau praėjo beveik keturi metai po to, kai pasaulį išvydo pirmasis originalus Guild Wars serijos žaidimas. Tuomet, kaip ir dabar, žaidimą kūrė ArenaNet studija ir Guild Wars sulaukė gana pozityvių kritikų atsiliepimų. Per tą laiką Guild Wars seriją spėjo papildyti trys naujos kampanijos - Prophecies, Factions ir Nightfall – ir papildymų paketas, pavadinimu Eye of the North.

NCsoft ir ArenaNet ir toliau dirba ties visiškai nauju ir nepriklausomu žaidimo tęsiniu Guild Wars 2. Deja, kol kas leidėjai neatskleidžia jokios galimos žaidimo išleidimo datos.

PcGames.lt, Labusai.com

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

  • eneba
  • eneba
  • eneba  • SuperGames programele
  • SuperGames programele