Board

Prototype kūrėjai dirba su Žmogumi Voru

Recommended Posts

1240859156.jpg

Nors Radical Entertainment žaidimų kūrėjai ruošiasi birželio 9 dieną į pasaulį išleisti atviro pasaulio veiksmo žaidimą Prototype, be jokios abejonės jie galvoja ir apie kitus savo projektus. Be galimo Prototype tęsinio, internetinis naujienų portalas Variety teigia, kad žaidimų leidėjai Activision savo globojamai Radical studijai liepė pradėti dirbti ties naujų Žmogaus Voro serijos žaidimu.

Jei Radical Entertainment iš tiesų priskirtas žavusis Marvel voriukas, tai studija „apeis pilną ratą“. Prieš pradėdama darbą su Prototype, Radical Entertainment 2005 metais pasauliui padovanojo The Incredible Hulk: Ultimate Destruction. O prieš žaliąjį milžiną, kompanija darbavosi ties tuo paties voražmogio nuotykiais (2004 metais išleistas Spider-Man 2).

Savo pranešime Variety taip pat mini kitą dukterinę Activision studiją High Moon Studios. Sukūrusi tik du žaidimus (vampyrų šaudyklę Darkwatch ir Džeimso Bondo žaidimų konkurentą Bourne Conspiracy)ateityje High Moon studija turėtų kurti dar vieną Transformerių serijos žaidimą.

Tačiau pirmasis High Moon robotų milžinų projektas nebus susietas su vasarą pasirodysiančiu kino filmu Transformers: Revenge of the Fallen. Šio pavadinimo žaidimą kuria Luxoflux kompanija, tad High Moon Transformerių projektas geriausiu atveju pasirodys tik kitais metais arba dar vėliau. Ir jei tikėsime Variety žodžiu, žaidimas, ko gero, nebus surištas su jokiu svarbiu robotų filmo debiutu.

PcGames.lt, Labusai.com

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

  • eneba
  • eneba
  • eneba  • SuperGames programele
  • SuperGames programele