Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Kaip Pasidaryti Nemokamai Isorini IP???


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4868 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Tomas, nors ir pakeisi portus pas tave negalės į servą įeiti žmonės. Daryk ką nori, bet niekaip nepakeisi IP pilnam veikimui su jokiom programom. Kaip daug kas pasakė, skambink savo interneto tiekėjams ir jie turi tau pakeisti IP. Kartais nemokamai, o kartais mokamai.
:D mano vidinis ip jau 2 metai as turiu cs serva tu man pasakyk kaip pasmane zmones ateina a portus pakeiciau zmones eina tam ir yra skrti tie portai virualiems serveriams sukurti :P
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 3 savaičių...
Padarau. lengvai man i skype tik Parasyk

jo jis padaro kabutese symoki 5 lt ir neiko nedaro l.o.p.a.s tokius tik pakarti :)

-- Papildyta --

mano ip 78.57.158.164 tai isorinis ar vidinis?

pakurk srw ir atsiusk srw ip ir is ten IP http://www.manoip.lt tada pasakysiu ar vidinis ar isorinis

oi tu lope lope ar sakiau kad tau padarysiu ka *Myliu SuperGames.lt* ar sakiau as sakiau kad tik jam galiu padaryt lohe tu blyn...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 1 mėnesio...
  • Parašė po 1 metų...
  • Parašė po 3 savaičių...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4868 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...