Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

gal galite padaryt man GFX Signature?


houmiuxxx

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5407 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Kreipiuosi i gerus GFX maker'ius ir noriu kad padarytumet (kas zinoma galite) man GFX Signature toki kaip kiti turi pwz sis: http://img5.imageshack.us/img5/1082/userbar719938xy8.gif (sis yra G00D-3ntE^R Signature) noriu kad padarytumete kad esu bc zalgiris fanas,valve hammer editor naudotojas,counter strike player'is ir wiskas aciu is anksto :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1. Čia ne signatūra , čia userbaras (Signatūra - sigas - parašas) visai kas kita.

2. Čia GFX Pagalbos skiltis.Turėtum rašyt į forumo turgų (bet tai kainuoja forumo pinigus)

neleisi zmogui ismaldos prasyt,nesi mates bomzu kur pinigu praso,gi cia tas pats,praso kad nemokamai padarytu,o gal kas ims ir padarys,tai nekisk snukio y svetimus reikalus...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1. Čia ne signatūra , čia userbaras (Signatūra - sigas - parašas) visai kas kita.

2. Čia GFX Pagalbos skiltis.Turėtum rašyt į forumo turgų (bet tai kainuoja forumo pinigus)

neleisi zmogui ismaldos prasyt,nesi mates bomzu kur pinigu praso,gi cia tas pats,praso kad nemokamai padarytu,o gal kas ims ir padarys,tai nekisk snukio y svetimus reikalus...

Gal ir padarys už dyką.. Bet tavo žiniai žmonės snukio neturi protinguoli :D Pikčiurna :P

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Atvirkščiai signature yra pilnas žodis , o sigas sutrumpinimas.

Tai tau reikia Sigo ar userbaro?

nu tai ir sakau kad sigas ir signature yra tas pats zodis tik kad sigas sutrumpintai :D . Man reikia kaip pas tawe po linijos ten labusai.com narys ten merga kazkokia :D gunu lover'is wisoks skype user'is wa tokio tj ce sigas ar userbaras nesuprantu nes as dar ant to zalias :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Atvirkščiai signature yra pilnas žodis , o sigas sutrumpinimas.

Tai tau reikia Sigo ar userbaro?

nu tai ir sakau kad sigas ir signature yra tas pats zodis tik kad sigas sutrumpintai :D . Man reikia kaip pas tawe po linijos ten labusai.com narys ten merga kazkokia :D gunu lover'is wisoks skype user'is wa tokio tj ce sigas ar userbaras nesuprantu nes as dar ant to zalias :D

Cia sigas:

72655874.png

Cia UserBar'as:

narysv2pc3.gif

Ponel?!

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 mėnesių...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5407 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...