Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Naujiena GTA IV : San Andreas? WTF!!!! ( no fake )


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5441 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

[youtubecom]

[/youtubecom]

BJDgtGttoEo

2z6US5u_rqw

Taip taip, peržiūrėją video pasakysit kad FAKE? BUT NO dudes. Čia tikra.

Kiek girdėjau tai pasirodys San Andreas ant rage varikliuko. dar + skaičiau kad jis žada pasirodyti Rugpjūčio mėnesį, bet per daug nesitikėkit, jis tikrai ims daug kompiuterio resursų taigi bus jį suku žaisti su mediniais PC.

naujienas galima sekti http://www.gtaivsa.com

Patiko? + rep :P

GTA IV: San Andreas Mod Team

Christian Remers (Blaster_nl) - Map Converter

Filip Vogleš (GTARandom) - Map Converter

Jessy Condette (Tanjes) - Map Converter

Martijn van Berkel (Flitskikker) - Graphics Artist, Tools Programmer

Pier Gonbo (XZS) - Graphics Artist, Trailer

Luis Skinfill (Quechus13) - Weapons Converter

Juris Āboliņš (Jur1z) - Vehicles Converter

Lianne (xxLiannexx) - Vehicles Converter

Nick Kjellman (nkjellman) - Vehicles Placement

AJ Collins (gamerzworld) - Web, Hosting

(City_Poke912) - Map Converter

(kowally) - Vehicles Converter

Launcher

Martijn van Berkel (Flitskikker)

Installation

Martijn van Berkel (Flitskikker)

assisted by Christian Remers (Blaster_nl)

powered by InstallShield by Flexera Software

Web Team

AJ Collins (gamerzworld)

RockstarWatch.net

Tools

Flitskikker

GooD-NTS

UZI-I

Special Thanks

Rockstar Games

Rockstar North

RockstarWatch.net

RAGE Technology Group

SISTEMINIAI REIKALAVIMAI

Minimal System Requirements

Your computer must meet the following requirements to run the game on lowest settings:

Processor: Intel Core 2 Duo Processor @ 1800 MHz

AMD Athlon 64 X2 Processor @ 2400 MHz

Memory: 1024 MB RAM

Hard Disk: 9 GB free space

Graphics Card: NVIDIA GeForce 7900 with 256 MB VRAM

ATI Radeon X1900 with 256 MB VRAM

Intel not supported

Resolution: 800x600, 32 bit (True colors), 56 Hz

DirectX: Version 9.0c

OS: Windows XP with Service Pack 3

Windows Vista with Service Pack 1

Recommended System Requirements

Your computer must meet the following requirements to run the game on medium/high settings:

Processor: Intel Core 2 Quad Processor @ 2400 MHz

AMD Phenom X3 Processor @ 2400 MHz

Memory: 2048 MB RAM

Hard Disk: 10 GB free space

Graphics Card: NVIDIA GeForce 8600 with 512 MB VRAM

ATI Radeon HD 3870 with 512 MB VRAM

Intel not supported

Resolution: 800x600, 32 bit (True colors), 56 Hz

DirectX: Version 9.0c

OS: Windows XP with Service Pack 3

Windows Vista with Service Pack 1

Optimal System Requirements

Your computer must meet the following requirements to run the game on high/very high settings:

Processor: Intel Core i5 Processor @ 2660 MHz

AMD Phenom II X4 Processor @ 3200 MHz

Memory: 4096 MB RAM

Hard Disk: 10 GB free space

Graphics Card: NVIDIA GeForce GTX 460 with 1024 MB VRAM

ATI Radeon HD 5770 with 1024 MB VRAM

Intel not supported

Resolution: 1280x1024, 32 bit (True colors), 60 Hz

DirectX: Version 9.0c

OS: Windows XP with Service Pack 3

Windows Vista with Service Pack 1

Additional System Requirements for ENB Series

Your computer must meet the following additional requirements to run the game smoothly with ENB Series enabled:

Processor: Intel Core i5 Processor @ 2660 MHz

AMD Phenom II X4 Processor @ 3200 MHz

Graphics Card: NVIDIA GeForce GTX 470 with 1024 MB VRAM

ATI Radeon HD 5870 with 1024 MB VRAM

Nu cia aisku,varykliukas is GTA4 idetas, ir model'iai. Turejau kazkada irgi kazkuria GTA (Neprisimenu jau kokia,ten irgi buvo GTA4 varykliukas,tokia labai nusibodo..) Ziuresim kaip ten su situo bus..

ASUS PRIME Z370-P l i7 8700K 5Ghz l GIGABYTE GTX1080Ti 11GB l 16GB 2400Mhz RAM l 256GB SSD l 500GB SSD l 256GB m.2 l ASUS ROG SWIFT PG348Q G-Sync 3440x1440 Ultrawide

Playstation 3 Slim (Unlocked) 120GB / Playstation Vita Slim 128GB / New Nintendo 2DS XL 32GB / iPad Mini 4 128GB / MacBook Pro

 

+ nepaminėjau dalyvaus visas San Andreas mapas, ir kaip manau visi ginklai :x

-- Papildyta --

Man atrodo, kad čia bus tik kažkoks modas kaip SRT, o ne visiškas remake...

Nu žodžiu, pagyvensim-pamatysim...

Kurti tokį srt? modą? Be ryšio, jau tada geriau biškį perdaryti žaidimą, ir tą viską sukišti.

O jai dar bus MultiPlayer :o A, ble nusprogs galva :D

PER 29 sekundę, sustabdykit video, ir ten bus parašyta MultiPlayer! Tai daug ką žadą :o O kad dar įtikinčiau kad tai ne srt ir ne enb

15 sekundę sustabdykit, toli matosi Chiliad, su jokiu modu taip nepadarysi, o per gta iš šitos vietoj Chiliad lyg ir nesimato :LX

paskaitęs Internete sužinojau jog bus naujas story line tai turbūt ir bus naujos misijos. O kad žaisti šį game reikės lyg ir turėtų GTA IV game.

Storyline??? Nejuokink,koks ten FanMade gali but story line? Kaip ir tie visi GTA Zombie Night arba San Andreas Tokyo Drift? :D Vaziuojam desimt kart nuo tasko A iki tasko B,ir storyline'as beigesi. O dar plius prie to simtai bug'u ir pan. :D

ASUS PRIME Z370-P l i7 8700K 5Ghz l GIGABYTE GTX1080Ti 11GB l 16GB 2400Mhz RAM l 256GB SSD l 500GB SSD l 256GB m.2 l ASUS ROG SWIFT PG348Q G-Sync 3440x1440 Ultrawide

Playstation 3 Slim (Unlocked) 120GB / Playstation Vita Slim 128GB / New Nintendo 2DS XL 32GB / iPad Mini 4 128GB / MacBook Pro

 

paskaitęs Internete sužinojau jog bus naujas story line tai turbūt ir bus naujos misijos. O kad žaisti šį game reikės lyg ir turėtų GTA IV game.

Storyline??? Nejuokink,koks ten FanMade gali but story line? Kaip ir tie visi GTA Zombie Night arba San Andreas Tokyo Drift? :D Vaziuojam desimt kart nuo tasko A iki tasko B,ir storyline'as beigesi. O dar plius prie to simtai bug'u ir pan. :D

Paskaityk darytoju grupę, nemanau kad čia bus kažkokia pieva, ir čia yra užsiimta rimtais darbais....

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5441 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...